Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Manisa'da pompalı dehşeti

Vehbi SARIHAN / SARIGÖL (Manisa), (DHA)
28 Ekim 2013
  Pompalı dehşeti

  Husumet silahlı kavga getirdi: 2 ölü, 1 yaralı  MANİSA'nın Sarıgöl İlçesi'nde, gitti evde aralarında bilinmeyen bir nedenle husumet bulunan Yaşar Tuna'yı (33) av tüfeğiyle yaralayan Kamuran Yılmaz (54), adamın birlikte yaşadığı Azize Savran'ı (32) da başı ve göğsünden vurarak öldürdü. Olay yerinden 75 metre uzaklaşan Yılmaz, bir üzüm bağında kafasına ateş ederek intihar etti.
  Olay, bugün saat 19.30 sıralarında, Cumhuriyet Mahallesi Çağdaş Sokak üzerindeki bir evde meydana geldi. İşçi servisi bulunan Kamuran Yılmaz, Sarıgöl Sultaniye üzüm festivalinde geçen Eylül ayında bilinmeyen bir nedenle tartıştığı, hayvan yemi satan bir işletmede işçi olan Yaşar Tuna'nın evine gitti. İddiaya göre Yılmaz, yanında getirdiği av tüfeğiyle Tuna'yı omzu ve kafasından, adamın birlikte yaşadığı ev hanımı Azize Savran'ı da başı ve göğsünden yaralayıp kaçtı. Silah sesi üzerine eve gelenler yaralıları görünce durumu, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.
  İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, Azize Savran'ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralı Yaşar Tuna (33) ambulansla Sarıgöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından Tuna, Salihli Devlet Hastanesi'ne sevk edildi. Yapılan yakalama çalışmaları sırasında polis, olay yerinden 75 metre uzaklıktaki bir üzüm bağının içinde, Yılmaz'ın başından vurulmuş cesediyle karşılaştı. Ölenlerin cesetleri yapılan incelemenin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. İki kişinin hayatını kaybettiği, bir kişininde ağır yaralandığı olayın nedenin araştırıldığı, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  - Yorumlarınızı Yazınız
  Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding