Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.
Hürriyet'i Takip Et
Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Çılgın nişanlı dehşeti

24 Nisan 2013
  Çılgın nişanlı dehşeti

  Hatay Çankaya Mahallesi 153 Sokak 13 numaradaki apartmanın zemin katında oturan, üç ay önce nişanlandığı ev kadını Ferhan Öz’e (44) giden E.İ.T. (40) bir süre sohbet etti.

  İlerleyen saatlerde bilinmeyen bir nedenle çılgına dönen şizofren E.İ.T., Öz’ü yumrukladı, onun boşandığı eşinden olan 9 yaşındaki kızının da saçını çekerek tartakladığı ileri sürüldü. Saat 04.30 sıralarında anne ve kızın çığlıkları üzerine apartmanda oturanlar polise haber verdi.

  AKS 110 kapıyı kırdı
  Olay yerine gelen polis ekipleri E.İ.T.’den kapıyı açmasını istedi. Ancak kapı açılmayınca AKS 110 ekipleri çağrıldı. AKS 110 ekipleri kapıyı kırdı. Kapının arkasında oturup polislerin girmesini engellemeye çalışan E.İ.T., başaramayacağını anlayınca içeri kaçtı. Polislerin etkisiz hale getirdiği çılgın nişanlı gözaltına alındı. E.İ.T.’nin kapı arkasında durmasından yararlanıp yatak odasına sığınan Öz ile kızı ise kurta-rıldı, hastanede tedavi edildi.

  Her türlü hakkı saklıdır.

  Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
  24/04/2013 - 15:09
  Bu ne böyle arkadaş herkes manyaklaşmış, daha evlenmemiş bile tekme tokat kadına dalıyor. Yok yok erkekler şart değil, en iyisi bir kaşık aşım ağrısız başım deyip oturmak.
   ADnet  
  Reklam için
  © Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding