Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Emniyette rütbe sevinci ve veda hüznü

Coşkun YAMAN / BALIKESİR, (DHA)
4 Temmuz 2012
Emniyette rütbe sevinci ve veda hüznü

Balıkesir Emniyet Müdürlüğü’nde terfi eden 43 ve hizmet süresini doldurarak başka illere ataması yapılan 24 personel için tören yapıldı.

Polisevi’nde gerçekleştirilen rütbe ve veda törenine İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın’la birlikte müdür yardımcıları, şube müdürleri, birim amirleri, terfi eden ve başka ile ataması yapılan personel ile eşleri ve çocukları da katıldı.

Balıkesir Emniyet Müdürlüğü’nde 2. sınıf emniyet müdürü olarak görev yapan Ahmet Yemeni, Aydın Gider, Esat Taner, Uğur Öztürk ve Erhan Alkaya birinci sınıf emniyet müdürlüğüne terfi ederek, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı emrine atandı.

Ayrıca dördü 2. sınıf , dördü 3. sınıf ve 14’ü 4. sınıf olmak üzere 22 emniyet müdürü, 12 emniyet amiri, 2 başkomiser ve 2 komiser terfi etti ve bir üst rütbeye yükseldi. Balıkesir Emniyet Müdürlüğü kadrosunda hizmet sürelerini dolduran değişik rütbelerdeki 24 personelin de başka illere atamasının yapıldığı açıklandı.
Terfi eden personele rütbeleri, İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın ile personelin eş ve çocukları tarafından takıldı. Müdür Aydın, “Terfi eden personeli Balıkesir Emniyet Müdürlüğü teşkilatı adına tebrik ediyorum. Bir üst rütbeye terfi eden arkadaşlarımızın mevcut performansları ve disiplinlerini daha da artırarak terfi ettikleri yeni rütbelerinde de başarılı bir şekilde hizmet edeceklerine yürekten inanıyoruz. Terfi ve atamaların hayırlı olması dileğiyle kendilerine yeni rütbelerinde ve yeni görev yerlerinde üstün başarılar diliyorum“ dedi.

yeniçarşım.com - Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding