Merhaba
Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın.

Hürriyet'i Takip Et

Hürriyet'i Takip Et!
Hürriyet Facebook
Hürriyet Twitter

Nike'ın en büyük mağazası İzmir'e

Mustafa OĞUZ İZMİR (DHA)
23 Haziran 2012
Nike'ın en büyük mağazası İzmir'e

Barçın Spor, Londra ve Berlin’den sonra Nike’nin Avrupa’daki en büyük 3. Türkiye’deki en büyük mağazasını İzmir’de hizmete açtı.


1 milyon Euro harcanarak yenilenen 7 katlı mağazanın İzmir ve Kemeraltı için büyük yatırım olduğunu vurgulayan Barçın Spor Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Barçın, “54. kuruluş yıldönümümüzde gerçekten özenerek ve üzerinde titizlenerek bir mağaza hazırladık. 40’a yakın marka, 2000’den fazla ürün çeşidi ve 100 bine yakın stok gücü ile İzmirimize yakışan bir mağaza oldu. İzmirlilerin aradığı tüm marka ve ürünleri bir arada bulabilecekleri büyük ve keyifli bir mağaza hayali kurduk ve gerçekleştirdik. Bu kentin ve insanlarının Avrupa’da olduğu gibi her şeyin en iyisine layık olduklarını düşünüyorum” dedi.
Bu ay içinde aynı zamanda Antalya ve Bodrum’da da 2 mağaza açacaklarını belirten Barçın, spor sektöründeki genişlemelerini başka illerde de sürdüreceklerini vurgularken artan spor bilinci ve sağlıklı yaşam kalitesiyle spor giyim tüketicilerinin hızla arttığını vurguladı. 2 ayda hazırlanan 3500 metrekarelik mağazada Barçın Spor’un ilk 4 katında Nike’nin en son sergileme konsepti uygulandı. Nike dışında Puma, Converse, New Balance, Diadora, Tiger, Asics, Tommy Hilfiger, Ked’s, Levis, Lotto, Jack Wolskin, Colombia, Merrel, Cat, Harley Davidson gibi dünyaca ünlü markalar son model ürünleriyle mağazada yer alıyor.

Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
mustafa y
23/06/2012 - 11:04
barçın spor aynı yerdeki "tarihi" adidas mağazasını orijinal yapısında korumalı aliminyum panelleri derhal kaldırıp burayıda aslına uygun düzenlemeli, tıpkı avrupadaki örnekleri gibi.. deniz beye duyurulur..
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding
Kapat
Hürriyet Facebook Deneyimine Hoşgeldiniz
  • Keşfedin! Arkadaşlarınızın okuduğu ilginizi çekecek haberleri keşfedin, Facebook hesabınızda arkadaşlarınızın neleri okuduğunu görün.
  • Kolayca Paylaşın! Okuduğunuz haberler Facebook hesabınızda kolayca paylaşılsın, sizin gündeminizden arkadaşlarınız da haberdar olsun.
  • Kontrol Sizde! Paylaşımlarınızı istediğiniz zaman durdurun, istediğiniz zaman tekrar başlatın. Kontrolü her zaman elinizde tutun.