Ana Sayfa
Son dakika :
Haber
Yaşam
İlanlar
İnteraktif
Arşiv
04 Ekim 2015 Pazar 08:00

 ADnet  
Reklam için
Hürriyet Anasayfa > Tüm Ege Haberleri

Rüya gibi bir düğün

Paylaş Benimsayfam'da Paylaş
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş
20 Temmuz 2010
Rüya gibi bir düğün
Tufan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tufan Pehlivanlar ile Başak Sarıoğlu, peri masallarını süsleyen detaylarla Bornova Mon Jardin Edward Whittall Köşkü’nde gerçekleştirilen düğünle evlendi.

İZMİR’de Tufan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin ve Oya Pehlivanlar çiftinin Tufan İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan oğulları Tufan Pehlivanlar, bankacı ailenin kızı Başak Sarıoğlu ile dünya evine girdi.
Ziraat Bankası’ndan emekli olan Ümit ve Süheyla Sarıoğlu’nun ailesinin Londra’da Eğitim Danışmanlığı yapan kızları Başak Pehlivanlar Türkiye’ye kesin dönüş yaparak, rüya gibi bir davetle ömür boyu mutluluğa evet dedi. Dokuz yıl önce İngilizce kursunda tanışan Tufan - Başak Pehlivanlar çifti, geçtiğimiz Mart ayında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmışlardı. Urla Belediye Başkanı M. Selçuk Karaosmanoğlu’nun kıydığı nikaha, gelinin arkadaşı Canan Fala ve damadın abisinin dünürü Yaşar Aktürk şahitlik etti. Peri masallarını süsleyen detaylarla Bornova Mon Jardin Edward Whittall Köşkü’nde gerçekleştirilen düğün davetinde gelinlik Ertan Kayıtken, damatlık ise Vakko imzasını taşıdı.


  
Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok
Diğer Haberler
Tüm Haberler
  Hürriyet Kurumsal Hürriyet USA Hürriyet Avrupa Hürriyet Emlak Yenibiris.com Hürriyet Aile Hürriyet Oto İddaa Avrupa Birliği DYH