Ege Haberleri

    Ege Rehberi

    Hürriyet Haber
    22.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

    AYDIN

    Devlet Hastanesi 2121424

    Doğum ve Çocuk Hastalıkları

    Hastanesi 2146835 (4 hat)

    SSK Hastanesi 2128136

    2129222

    Elektrik Arıza 2251777

    Su Arıza 2254048

    Valilik 2251896

    Adliye 2125370

    Zabıta 2148496

    BALIKESİR

    Devlet Hastanesi 2459020

    SSK Hastanesi 2213514

    Doğumevi 2412216

    Elektrik Arıza 2211262

    Su Arıza .2419801

    Valilik. 2450112

    Adliye 2455280

    Zabıta 2411342

    Ç. KALE

    Emniyet Müd. 2175260

    Devlet Hastanesi 2173313

    2171098

    SSK Hastanesi 2171096

    Elektrik Arıza. 2173977

    Su Arıza. 2174425-110

    Valilik 2173317

    Adliye. 2171305

    Zabıta 2171240

    DENİZLİ

    Devlet Hastanesi 2639311

    SSK Hast. 2640051

    Elektrik Arıza 2682828

    Su Arıza 2410339

    Valilik. 2651449

    Adliye 2632484

    Zabıta 2611606

    MANİSA

    Devlet Hastanesi 2314597

    SSK Hastanesi 2322815

    Ruh ve Sinir Hast. 2314624

    Moris Şinasi Çocuk.

    Hastalıkları Hast.....2314614

    Doğumevi 2314611

    Elektrik Arıza. 2314583

    Su Arıza 2311275

    Valilik 2310273

    Adliye 2314631

    Zabıta 2311662

    MUĞLA

    Emniyet Müdürlüğü 2141904

    Devlet Hastanesi 2141323

    SSK Hastanesi. 2141326

    Elektrik Arıza. 2141926

    Su Arıza. 2147008

    Valilik 2141008

    Adliye. 2142285

    Zabıta. 2141845

    UŞAK

    Devlet Hast. 2273974

    SSK Hast 2273903

    Elektrik Arıza. 2311666

    Su Arıza. 2121180

    Valilik. 2231266

    Adliye. 2231745

    Zabıta. 2122009

    İMDAT TELEFONLARI

    Polis İmdat 155

    Yangın İmdat 110

    Orman yangını 177

    Jandarma İmdat 156

    Alo Trafik 154

    Alo Maliye 189

    Acil Yardım 112

    Sahil Güvenlik 158

    İZMİR

    HASTANELER

    Alsancak Devlet 4636465

    Atatürk Devlet 2434343

    Behçet Uz 4419420

    Göğüs 4333333

    Konak Diş 4418181

    Karşıyaka 3668888

    Bornova Acil Yardım ve Travmatoloji 3742323

    Bozyaka SSK 2505050

    Karşıyaka SSK 3692008

    Tepecik SSK 4330810

    Hava Hastanesi. 2859650

    Kara Hastanesi. 2273336

    Başkent Üniv. Zübeyde Hanım

    Uyg. ve Araş. Merkezi 3305230

    Ege Üniversitesi 3434343

    D.E.Üniversitesi. 2595959

    Eşrefpaşa 4595959

    DOĞUMEVLERİ

    SSK Tepecik 4570001

    E.Ü.Tıp Fak. 3881963

    TELEKOM

    Bilinmeyen Numaralar 118

    Arıza 121

    Danışma 161

    Ş.A Sıra Sorma 131

    M.A. Sıra Sorma 115

    Sıra Sorma 161-162

    Uyandırma 135

    Posta Kodu 119

    Alo Posta 169

    Fono Tel 141

    Hızır Acil Servis 112

    Çağrı 133

    ULAŞIM

    TURİZM DANIŞMA

    Ayvalık 266-3122122

    Bergama. 232-6331862

    Çeşme 232-7126653

    Kuşadası 256-6141103

    Foça................ 232-8121222

    Selçuk............ 232- 8926328

    Bodrum.......... 252- 3161091

    Fethiye........... 252- 6141527

    Marmaris....... 252- 4127277

    HAVAYOLLARI

    Adnan Menderes. 2742626

    Bodrum Havaalanı 5230101

    Dalaman................. 7925291

    Denizli THY 2648661-71

    Selçuk..................... 8926447

    DEMİRYOLLARI

    Basmane................ 4848638

    Alsancak................ 4210114

    Aydın...................... 2251824

    Balıkesir................. 2410721

    Denizli.................... 2682831

    Manisa................... 2311696

    Uşak........................ 2273907

    Araba Vapuru

    Çanakkale'den ve

    Eceabat'tan hareket

    01.00-24.00 her saat başı

    FERİBOT SEFERLERİ

    Pazar Saat: 14.00

    Tel 421 14 84. ...421 00 94

    ALAN KODLARI

    Aydın 256

    Balıkesir 266

    Çanakkale 286

    Denizli 258

    İzmir 232

    Manisa 236

    Muğla 252

    Uşak 276

    Etiketler:
    

      EN ÇOK OKUNAN HABERLER

        Sayfa Başı