İZMİR HABERLERİ

Ege Orman Vakfı'ndan işaret dili ile eğitim

DHA
30.03.2016 - 12:04Son Güncelleme :
DHA

Ege Orman Vakfı, Tülay Aktaş İşitme Engelliler Okulu'nda gerçekleştirdiği sunumda örencilere işaret dili ile ormanların önemini anlattı.
Ege Orman Vakfı Gönüllü ve Eğitim Sorumlusu Ülkü Karataş Ongun'un sunumu öğrencilerden büyük ilgi gördü. Ongun; yaptıkları sunum ile çocuklara çevre bilinci aşıladıklarını söyledi. Tülay Aktaş İşitme Engelliler Okulu Müdürü Erhan Akgözlü; “Öğrencilerimize küçük yaşta çevre ve doğa sevgisini kazandırmak amacıyla Ege Orman Vakfı ile işbirliği yaparak eğitim faaliyetimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz hiç duymadıkları için özellikle görsel etkinliklerden sonra daha iyi tepkiler alıyoruz. Ege Orman Vakfı görsel olarak hazırladığı sunumu işaret dili ile anlatarak çocuklarımızı bilgilendirdi. Çok faydalı bir sunum oldu" dedi.
İZMİR (DHA)
foto

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Ege Orman Vakfı'ndan işaret dili ile eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 12 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ege Orman Vakfı'ndan işaret dili ile eğitim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı