Ege Haberleri

  Ege Masterler'a yeni büro

  Hürriyet Haber
  23.10.2015 - 10:22 | Son Güncelleme:

  Ege Masterler Federasyonu Merkez Bürosu 1900 sokak No: 17/8 Bayraklı adresinde Ege Masterler Derneklerinin başkanları, İzmir Antrenörler Derneği Temsilcisi Dr. Şaban ACARBAY, Bornova Belediye Spor Kulübü Bşk. Dr. Cumhur YILMAZ, Bayraklı Belediye Spor Kulübü Başkanı Utku Bey ve birçok misafirin katılımıyla açıldı. 

   Törene katılamayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz KOCAOĞLU ve merkez İlçe belediye Başkanlarının yanı sıra komşu Büyükşehir Belediye Başkanları ve İlçe Belediye Başkanlarından gelen mesajları okundu.

  Ege Masterlera yeni büro


  Törende konuşan Ege Masterler Federasyonu Başkanı Recep ÇOLAK “Bugün burada hepimizin faydalanabileceği, Ege Masterler Federasyonu Merkez büromuzun açılarak hizmete girmesi için toplandık.

  Ege Masterlera yeni büro

  Merkez Büromuz sayesinde işlemlerimizi daha derli toplu ve tek elden yürütme imkanı bulmakla birlikte sık sık toplanıp sorunları tartışabileceğimiz ligimizi daha ileriye götürecek görüş ve önerileri değerlendireceğimiz, dernek toplantılarını yapabileceğimiz, bir ofise kavuşmuş olduk. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

  Ege Masterlera yeni büro


  Ege Masterler Federasyonu Genel Kurul Üyesi İlkay GİRGİN’e  ise “Ege Masterler Federasyonunun Üye dernek sayısı 16 dan 42 ye çıktı, 35 dernek futbol takımının katılımıyla 2014-2015 sezonunda 4 gruplu futbol maçları oynatacağız.

  Ege Masterlera yeni büro

  Her Dernek futbol takımının ortalama 40 kişilik teknik ve futbolcu kadroları var bunların ve maçların idari işlemlerinin takip edilip yürütülebilmesi, gelecek nesiller aktarılabilmesi için böyle bir merkez büroya çok ihtiyaç vardı. Tüm üyelerimize hayırlı olsun dedi.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı