Ege Haberleri

EGE

  Ege-Koop Ankara’da temsilcilik açıyor

  İZMİR, (DHA)
  25 Ocak 2012 - 00:00Son Güncelleme : 25 Ocak 2012 - 01:31

  İzmir’den sonra, diğer Ege illeri, Ankara ve İstanbul’da da yatırım yapmayı hedefleyen Ege Koop, Ankara’ya temsilcilik açıyor.

  Başkent’te gazete ve televizyonların üst düzey yöneticileriyle bir araya gelen Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, DSP eski Milletvekili Faruk Demir’i Ege-Koop Ankara Temsilcisi olarak atadıklarını açıkladı. Başkentin en merkezi yerlerinden Cinnah Caddesi’nde faaliyete geçecek olan Ege-Koop ofisinin aynı zamanda, İzmir’in tanıtım ve lobi merkezi olacağını belirten Aslan, “28 yılda 100 bin kişiyi konut sahibi yaptık. Şimdi sıra Ankara’da. Konut sektöründe çeyrek yüzyılı aşan tecrübemiz, modern projelerimiz ve tüm donanımımız ile başkentlilere hizmet etmeye hazırız. İzmir’de konut devriminin öncüsü olan Ege-Koop’un aynı başarıyı Ankara’da da yakalayacağını tüm Türkiye’ye ispat edeceğiz” dedi.

  Ege-Koop’un ekonomik krizin konuşulduğu bir dönemde yeni yatırım ve projeler için harekete geçtiğini kaydeden Aslan, Ankara’da çok kısa bir süre içinde ses getirecek modern konut projelerini hayata geçireceklerini vurguladı. İzmir’in EXPO 2020 adaylık sürecinde tanıtım ve lobi faaliyetlerinin önemine dikkat çeken Aslan, “Ankara’da açacağımız ofisimiz aynı zamanda EXPO için yürütülen çalışmaların koordine edileceği, bürokrasi ve siyaset dünyası ile ilişkilerin geliştirileceği bir merkez olma özelliğini taşıyacak. İzmir’in başkentteki işlerini, EXPO için gerekli olan lobi çalışmalarını bu ofisten takip edeceğiz. İzmir ve tüm Egelilerin Ankara’daki buluşma noktası Ege-Koop temsilciliği olacak. Ankara ofisimiz İzmir’in emrindedir. Bundan sonra bizim de bir ayağımız Ankara’da olacak” diye konuştu. Temsilciliğin önümüzdeki ay açılacağı bildirildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı