Ege Haberleri

EGE

  Ege-Koop ailesi ile yeni yıla merhaba

  Hürriyet Haber
  06 Ocak 2011 - 00:00Son Güncelleme : 05 Ocak 2011 - 18:54

  Ege-Koop ailesi ile yeni yıla merhabaEge Koop’un “Yeni Yıla Merhaba” gecesinde konuşan Genel Başkan Hüseyin Aslan, 2011’de de el elele yine büyük projelere imza atacaklarını söyledi. Yeni yıl pastasının kesilmesinden sonra yapılan çekilişle çeşitli armağanlar dağıtıldı.Mehmet KURT (DHA)

  EGE-KOOP ailesi İnciraltı Turkuaz Tesisleri Maksim Salonu’nda bir araya geldi. Başkan Hüseyin Aslan’ın ev sahipliğini üstlendiği “Yeni Yıla Merhaba” gecesine Danışma Kurulu Başkanı Öcal Uluç, İzmir İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ceran’ın yanı sıra Ege-Koop çalışanlarıyla işbirliği içinde olunan firma yönetici veya temsilcilerinden oluşan kalabalık bir davetli grubu katıldı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Hüseyin Aslan, 25’nci yılını geride bırakan kooperatifçilik sektörünün önde kuruluşu Ege-Koop’un 2010’da gösterdiği başarıyı 2011’de de göstereceğini ve el elele yine büyük projelere imza atacaklarını söyledi.
  Ege-Koop’tan emekli olan Denetim Kurulu üyeleri Orhan Özşahin, Mustafa Bilki, Ege-Koop Yönetim Kurulu Üyesi Ayla Tunçbilek ile Ege-Koop’la uzun yıllar çalışmış yüklenici firma sahipleri Kamar İnşaat sahibi Süreyya Karaman, Gümrükçü İnşaat sahibi Mehmet Gümrükçü’ye plaket ve mektup verilerek teşekkür edildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı