UŞAK HABERLERİ

Ege Bölgesi Oda Ve Borsalar Uşak’ta Toplandı

IHA
07.09.2015 - 08:48Son Güncelleme :

Toplantı sonrası UTSO'nun yeni binasının önünde çekilen toplu resim.

IHA

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi Ege Bölgesi Ortak Akıl Toplantısı Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
UTSO toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Ege Bölgesi il ve ilçe oda borsa genel sekreterleri ve akreditasyon temsilcileri katıldı. Yapılan toplantıda akreditasyon sistemi, oda ve borsaların iyi uygulamaları tartışıldı.
Yapılan eğitim programı ve toplantıların bölgesel bazda işbirliğini arttıracağını vurgulayan UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuvvet, “Odamızda 11.Dönem Akreditasyon süreci devam etmekte olan Oda/Borsa Genel Sekreter ve Akreditasyon Sorumluları İçin Bilgilendirme Eğitimi ve TOBB Akreditasyon Sistemi Ege Bölgesi Ortak Akıl Toplantısına ev sahipliği yaptık. Bu gibi toplantıların, odalar arası sinerji oluşturarak akreditasyona daha fazla katkı sağlayacağına inanıyorum. Ortak akıl toplantısı ile odalarımız deneyimlerini ve iyi uygulamalarını aktararak, sürekli iyileşen akreditasyon sisteminin amaçlarından biri olan paylaşımı gerçekleştireceklerdir.” dedi.
Toplantıya Ege Bölgesi oda ve borsalarından yaklaşık 80 kişinin katıldığını söyleyen Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuvvet, “Toplantılarda mesleki sorunlar tartışıldı. Yeni çıkan mevzuatlarla ilgili bilgi alışverişlerinde bulunulmasının yanında aynı zamanda kentimizi de tanıtma imkanı bulduk. Özellikle Ulubey kanyonlarında yapılmış olan cam terası tüm gruplara gezdirdik. İlimizle ilgili hem ekonomik hem kültürel bilgiler verdik. Toplantının tüm katılımcılarla birlikte odamıza da katkı sağladığını düşünüyorum.” Dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Uşak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Uşak ilinden Ege Bölgesi Oda Ve Borsalar Uşak’ta Toplandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Eylül 2015 tarihinde saat 08 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ege Bölgesi Oda Ve Borsalar Uşak’ta Toplandı haberi güncellenecektir.

UŞAK İLÇELERİ
  UŞAK NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:33
  • Guneş
   07:10
  • Öğle
   12:58
  • İkindi
   16:00
  • Akşam
   18:25
  • Yatsı
   19:50
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı