MALATYA HABERLERİ

Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği’nden Ortak Değer Malatya Derneği’ne Ziyaret

IHA
02.07.2015 - 15:45 Son Güncelleme :

EGE MALATYALILAR DERNEĞİ ORTAK DEĞER MALATYA DERNEĞİ'Nİ ZİYARET ETTİ

IHA

Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş, Ortak Değer Malatya Derneği Başkanı Ergun Kılıç’ı ziyaret etti.
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş ziyarette yaptığı konuşmada, "Ortak Değer Malatya Derneğimiz, Malatya’nın katkıları konusunda, Malatya’nın gelişmeleri konusunda kısa bir sürede çok önemli katkılar sağlamıştır. O katkıların devam edeceğine inanıyorum. Tabi biz Malatya ile Ege bölgesi arasında, Malatya ile Muğla arasında kültürel çalışmalarımız devam edecektir. Özellikle sevgili başkanım, Malatya ile Muğla arasında çok ciddi çalışmalar yapıyor. Malatya’nın kayısısı ile Malatya’nın tanıtımı noktasında çok önemli gelişmeler oldu. Özellikle bu konu ile ilgili Malatya basını daha önceden görev yaptı, gelip yerinde gördüler, yerinde tespit ettiler bunlar çok önemli gelişmeler. Malatya ile Ege bölgesi arasında çalışmalar devam edecektir. Eylül ayında yine bir tur ve geziler olacaktır. Ortak Değer Malatya Derneği Başkanı Ergün Bey’e teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği Başkanı Nüvit Ateş’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Ortak Değer Malatya Derneği Başkanı Ergün Kılıç "Nüvit Bey geçmişi olan biri, sohbet etme imkanı bulduk" dedi.
Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği’nin Malatya’ya bir şeyler yapmaya çalıştıklarını ve kendilerini her zaman takip ettiklerini belirten Kılıç, “Biz de bu haseple kendileri ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde, haftalarda biz bazı projelerde kendileri ile beraber hareket edebileceğimizi söyledik. Bütün sivil toplum kuruluşlarıyla yapacağımız projeler dile getiriyoruz. Yeter ki proje kamu yararına olsun, yeter ki Malatya yararına olsun bizde sonuna kadar bir ucunda tutmayı her zaman düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği’nden Ortak Değer Malatya Derneği’ne Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ege Bölgesi Malatyalılar Derneği’nden Ortak Değer Malatya Derneği’ne Ziyaret haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:29
 • Guneş
  07:11
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  15:00
 • Akşam
  17:17
 • Yatsı
  18:47
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı