« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Efsane Kartal

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hamoğlu: İsimleri ezberlenecek bir kadroyla başarıya koşacağız

Beşiktaş'ın, genç yönetimi ile genç bir futbol takımı kurup devrim yapacağını söyleyen Transfer Komitesi Başaknı Hamoğlu, ‘‘Avrupa'da Beşiktaş modası yaratacağız’’ dedi.

<ı>Gençlik devrimi

Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Ahmet Hamoğlu, yeni sezonda hem kongre üyelerini hem de taraftarları mutlu edeceklerini belirterek, ‘‘Beşiktaş olarak önümüzdeki yıl devrim yapacağız. Bu, gençlik devrimi olacak. Genç bir yönetim ve futbol ekibi ile Avrupa'da Beşiktaş modası yaratacağız’’ dedi.

<ı>40 milyon dolar

Hamoğlu, transfer için 40 milyon doları gözden çıkardıklarını ifade ederek, ‘‘Biz, Şampiyonlar Ligi'nde final oynamak istiyoruz. Bu nedenle teknik direktörlüğe deneyimli hoca Scala'yı getirdik. Yönetim olarak da tüm imkanları seferber ettik. Yurt içi ve dışından en iyi oyuncuları transfer edeceğiz’’ dedi.

<ı>Süperler geliyor

Ahmet Hamoğlu, İngiltere'den iki futbolcunun peşinde olduklarını ve İtalya Ligi'nde de bir futbolcu ile temas halinde bulunduklarını, Bayern Münih'in golcüsü Jancker ile de prensipte anlaştıklarını belirterek, ‘‘İsimleri ezberlenecek efsane bir kadro oluşturup başarıya koşacağız’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz