« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Efsane geri döndü

Başkan Yıldırım Demirören, ‘Del Bosque’yi getirdiğimizde alkışlandık. Fakat uyum sorunu yaşandı. Rıza Çalımbay ile eski efsane günlerimize dönüyoruz. Sezon sonunu bekleyin’ diye konuştu.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Gözler derbide

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, özlenen sportif başarıyı Rıza Çalımbay’la yaşadıklarını söyledi. Beşiktaş’ı dünyanın önde gelen takımlarından biri yapmak için çalıştıklarını ifade eden Demirören sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Vicente Del Bosque’yi getirdiğimizde alkışlandık. Fakat uyum sorunu yaşandı. Rıza Çalımbay ile eski efsane günlerimize dönüyoruz. Sezon sonunu bekleyin. Takımımızı derbi maçlarda daha farkı göreceksiniz.’

Şeffat yönetim

Yönetimin mali kongreye hazır olduğunu kaydeden başkan, ‘Kulübümüzün menfaatlerini her şeyin üstünde tutuyoruz. Süleyman Seba Projesi için yaptığımız tanıtımda kimse konuşmadı. Projesi olan herkese kapımız açık. Kimse art niyet aramasın. Kulübümüzün geleceği emin ellerde. Şeffaf yönetim ve idari tarzı ile Türkiye’de örnek olduk. Kongre üyelerimizin Fulya Projesi’nin alkışlaması da bizlere moral ve destek sağladı’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz