« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Efes Pilsen'i tebrik ediyoruz

Beko Basketbol Ligi'ndeki dev maçta Efes Pilsen'e 80-67 yenilen Fenerbahçe Ülker'de, basketbol şube direktörü Nedim Karakaş, rakiplerinin son dakikalarda gösterdiği performansla kazandığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
İki takımın da karşılaşmaya iyi başladığını ifade eden Karakaş, “Son iki dakikaya kadar başa baş geçen bir mücadele oldu. Ancak bundan sonra biz kaçırdık, rakibimiz ise bulduğu fırsatları değerlendirdi ve sonuç onların lehine oldu. Orada iki takımdan biri hata yapacaktı ve oyundan kopacaktı. Hatayı biz yaptık. Kazanmak istiyorduk ama rakibimiz galip geldi. Tebrik ediyoruz” diye konuştu.

Nedim Karakaş, kadrolarındaki eksikliklerin kendilerini olumsuz etkilediğini anlatarak, “Hasta olan Preldzic ile sakatlığı hala geçmeyen Mirsad'ın eksikliğini hissettik. Sonuçta bir lig maçını kaybettik. Sezon boyunca her takım galibiyet ve mağlubiyetler alacaktır. Bizim amacımız en az mağlubiyetle play-off'lara gitmek” değerlendirmesinde bulundu.

Karakaş, sözleşmesini karşılıklı feshettikleri Solomon'un yerine şu an bir oyuncu almayı düşünmediklerini de ifade etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz