« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Efe'nin yüzü kızardı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hamdi ve Erdinç'ten sonra Eskişehir maçında da Özgür'ün kırmızı kart görmesi Teknik Direktör Korkmaz'ı küplere bindirdi

EN AĞIR CEZA

Aydınspor'da Nazilli ve Eskişehirspor maçlarında üç oyuncunun kırmızı kart görmesi kurmayların keyfini kaçırdı. Nazillispor sınavında Hamdi ve Erdinç'in takımı 9 kişi bıraktığını, Eskişehir randevusunun son dakikasında ise Özgür'ün oyundan atıldığını hatırlatan Teknik Direktör Kenan Kormaz, ‘‘Bu işin tadı kaçtı. Bundan böyle kart görene, yönetmeliğin öngördüğü en ağır cezayı vereceğim’’ dedi.

AYHAN GÜNDEMDE

Öte yandan bir süredir orta sahaya takviye yapmak için arayış içinde olan yönetim, futbolseverlerin Göztepe'den tanıdığı Eskişehirsporlu Ayhan'ın peşine düştü. Yönetim önce bu oyuncunun kulübüyle görüşecek, olumlu yanıt alırsa, kendisiyle masaya oturacak. Öte yandan Salihlispor'la cumartesi günü deplasmanda karşılaşacak olan siyah-beyazlılarda Özgür dışında eksik futbolcu yok.

Yarkın Aydın’a gözdağı verdi

KARŞIYAKA deplasman beraberliği ile moral bulan Salihlispor'u şimdi de art arda oynayacağı Aydın ve Altay maçlarının telaşı sardı. Aydın'la sahalarında, Altay ile deplasmanda karşılaşacaklarını hatırlatan Teknik Direktör Feridun Yarkın, ‘‘Aydınspor kalite olarak bizden çok farklı bir ekip değil. Altay ise bu grubun üstünde bir takım. Hedefimiz bu iki zorlu sınavdan en az 4 puan çıkarmak. Bunu başaracak güçteyiz’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler