AYDIN HABERLERİ

Efeler’de İletişim Ve Hasta Hakları Eğitimi Yapıldı

IHA
12.09.2015 - 09:00Son Güncelleme :

İLETİŞİM VE HASTA HAKLARI EĞİTİMİ YAPILDI

IHA

Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü Hasta İletişim Birimleri’nde çalışan personele yönelik eğitim düzenlendi.
Aydın Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde İlçe Toplum Sağlığı Merkezleri Hasta İletişim Birimlerinde çalışan personelin sağlık iletişimi konusunda bilgi, beceri, tutum ve davranış kazanarak daha kaliteli ve fonksiyonel hizmet verilmesini sağlamak amacıyla “İletişim ve Hasta Hakları Eğitimi” düzenlendi.
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu 2015 yılı Stratejik Planı doğrultusunda bireylerin ihtiyaç ve beklentilerine daha iyi cevap vermek, sağlık kurumlarında hasta ve yakınlarına hizmet sunumu ile ilgili bilgilendirme yapan danışma birimlerinin altyapı ve eğitim kapasitesini artırmak amacıyla bir eğitim toplantıları devam ediyor. Aydın’ın Efeler ilçesinde sağlık personeline yönelik Eski Köy Hizmetleri Binası Toplantı Salonu’nda yapılan eğitimde Etkili İletişim, Hasta Hakları, Hasta İletişim Birimleri işleyişi, Zor İnsan Tipolojileri ve Başa çıkma yolları, Stresle Başa çıkma yolları konuları anlatıldı.
Hasta İletişim Birimine gelen başvuruları değerlendirme süreci, yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Efeler’de İletişim Ve Hasta Hakları Eğitimi Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Eylül 2015 tarihinde saat 09 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Efeler’de İletişim Ve Hasta Hakları Eğitimi Yapıldı haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ
22 Kasım 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:09
 • Guneş
  07:49
 • Öğle
  13:05
 • İkindi
  15:44
 • Akşam
  18:01
 • Yatsı
  19:30
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı