AYDIN HABERLERİ

Efeler Belediye Meclisi Ağustos Ayı İlk Toplantısı Yapıldı

IHA
03.08.2015 - 20:37Son Güncelleme :

EFELER BELEDİYE MECLİSİ AĞUSTOS AYI İLK TOPLANTISI YAPILDI

IHA

Efeler Belediye Meclisi Ağustos ayı ilk toplantısı Efeler Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi.
Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ın başkanlığında yapılan toplantıya, Tuncay Olgun, Ufuk Güneş, Gandeher İlhan, Evrim Karakoz, Barıs Altıntas, Ramazan Balcı, Hakkı Gümüş, Özcan Petekkaya VEe Yusuf Emek mazeretli olarak katılmadı.
Toplantıda 1 gündem dışı madde de gündeme alınarak toplamda 12 madde görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi. Gündemde ön plana çıkan maddelerden olan Ata Mahallesi, Tepecik Bulvarı, üzerinde yeni yapılacak olan bir parka Aydın’ın ilk kadın milletvekilinin ismi verilmek üzere Çevre ve Sağlık Komisyonu’na havale edildi. Gündemin 4. Maddesi olan Efeler Belediyesi Tiyatrosu Kurulması, Genel Sanat Yönetmeni ve tiyatro işçisi atanması veya bu hususta hizmet alımı yapılması, prova ve gösteri için salon kiralanabilmesi konusunda Belediye Başkanı Mesut Özakcan’a yetki verilmesi hususları ile Efeler Belediyesi Tiyatro Yönetmeliği ise görüşülüp plan bütce ve hukuk komisyonuna havale edildi. Gündemin 5’inci maddesinde ise Efeler’de yaşanan otopark sorunu nedeniyle zemin katlarda isteğe bağlı otopark uygulaması hususu da görüşülüp oy çokluğuyla İmar komisyonuna havale edildi.
Gündem maddelerini incelenmek üzere gerekli komisyonlara gönderen belediye meclisi, Ağustos ayı ikinci oturumunu 6 Ağustos Perşembe günü saat 18.00’de gerçekleştirecek.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Aydın haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Aydın ilinden Efeler Belediye Meclisi Ağustos Ayı İlk Toplantısı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ağustos 2015 tarihinde saat 20 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Efeler Belediye Meclisi Ağustos Ayı İlk Toplantısı Yapıldı haberi güncellenecektir.

AYDIN NAMAZ VAKİTLERİ

25 Mart 2018, Pazar
 • İmsak
  05:37
 • Guneş
  06:58
 • Öğle
  13:21
 • İkindi
  16:48
 • Akşam
  19:31
 • Yatsı
  20:48
Sayfa Başı