« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Efe'de operasyon

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Karşıyaka maçında aksayan mevkilerde değişiklik yapılacak

Buca deplasmanı öncesi Ahmet, Tunç ve Murat Arabacı'yı kızağa çekmeye hazırlanan Aydınspor Teknik Direktörü Erdi Demir, kaleci Akın konusunda kararsız. Demir bazı oyuncuları da uyaracak

<ı>Yenilgi kızdırdı Klasman Grubu maçlarına kendi sahasında aldığı Karşıyaka yenilgisiyle başlayan Aydınspor'un gündeminde operasyon var. KSK önünde şans tanıdığı bazı oyunculardan istediği verimi alamayan Teknik Direktör Erdi Demir Buca deplasmanı öncesi en az 3-4 mevkide değişiklik yapmaya hazırlanırken, bazı futbolcuları da sert bir dille uyarması bekleniyor.

<ı>Alternatif çok Savunmada Ahmet'in yerine Kadri'ye, orta alanda da Tunç'un yerine Murathan'a, ‘‘Hazırol'' mesajı veren Demir, Murat Arabacı'ya alternatif olarak Murat Özinal, Cemre ve Recep'i düşünüyor. Erdi Demir, KSK maçında başarılı kurtarışlar yapmasına rağmen son dakikada hatalı bir gol yiyen Kaleci Akın'a ise Buca'da bir fırsat daha tanımayı planlıyor.

<ı>Telafi edeceğiz Acımasız bir yarışın içinde olduklarını hatırlatan Erdi Demir, ‘‘Şansını kullanamayan geride kalır'' diyerek, ‘‘Kadromuz çok geniş. Tökezleyenin alternatifi hazır. Kimseye haksızlık yapamam'' şeklinde konuştu. Demir, Karşıyaka maçında kaybettikleri puanları Buca'da telafi etmek istediklerini ve bunun için kazanmayı düşünerek mücadele edeceklerini vurguladı.


Bunları da Beğenebilirsiniz