« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Efe kulak çekti

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TRANSFERİ UNUTUN Ekstra Play-Off'un ilk maçında Karabük'le eşleşen Aydınspor dün Antalya'da kampa girerken, Başkan Tansel Önder, bütün futbolcuları transferi unutup, maçlara konsantre olmaları için uyardı. Eskişehir maçı öncesi Kuşadası'nda menajerlerle görüşen dört futbolcudan Murat Özinal Antalya'ya götürülmezken, Serkan Şayık, Fatih ve Cenk'in kulağı çekildi.

KENETLENMELİYİZ Efe, Eskişehir maçında Murat Özinal ve Fatih'i kadrodan çıkarıp, Serkan Şayık ile Cenk'i de yedek soyundurarak bütün futbolculara gözdağı verirken, Başkan Tansel Önder, ‘‘Kimse Aydınspor'dan büyük değil. Futbolcumuzu transfer etmek isteyenler de, Aydınspor Başkanı olduğum için önce benimle görüşmek zorunda. Her şeyi unutup, 1.Lig için kenetlenmeliyiz’’ dedi.

PARA DOPİNGİ Taraftarlara talep oranında otobüs tahsis edeceklerini belirten Önder şöyle konuştu: ‘‘Ekstra Play-Off maçlarının naklen yayını için TRT'den 40 milyar geliyor. Karabük'ü yendiğimiz taktirde finali de rahat geçeceğimize inanıyorum.’’ Kadri'nin tedavisi hızlandırılırken, kart cezalı Rıfat ilk maçta forma giyemeyecek. Yönetim, futbolculara dün 20 milyar dağıttı.


Bunları da Beğenebilirsiniz