Gündem Haberleri

  Efe "Ali Kaptan sendromu" yaşıyor

  Hürriyet Haber
  12.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Deniz Akkaya'nın Ankaralı işadamı Eyüp Sabri Çarmıklı ile aşk yaşadığı iddia edildi.

   Çarmıklı ile geçen hafta Londra'ya tatile Akkaya'nın burada Harrods mağazasından alışveriş yapıp Cavalli'den mücevherler aldığı öne sürüldü. Bu iddiayla ilgili olarak Deniz Akkaya , 2. Sayfa programında bir açıklama yaptı ve şunları söyledi:

  "Geçen hafta sonu Londra'ya gittim. Haberde bahsi geçen otelde değil St Martins Lane Oteli'nde kaldım. Otele ait faturam mevcut. Harrods'da ise sadece 300 pound'luk bir alışveriş yaptım. Benim yanımda o şahısla (Eyüp Sabri Çarmıklı) ile gördüğünü iddia eden biri varsa 1 milyon Euro vereceğim. Artu isimli arkadaşımla aynı otelde kalıyordum, Birlikte Hakkasan Restorant'ta gittik. Bahsi geçen kişiyi (Eyüp Sabri Çarmıklı) arkadaşım Artu gördü ve ayaküstü konuştu. Ben sadece merhaba dedim, konuşmadım bile.
  "Efe benim sahibim değil"
  Yaklaşık 3 yıldır yalnız bir kadınım. Bunun içine hamileliğim de dahildir. Çünkü ben hamileliğimi Kuruçeşme'de oturduğum evin yakınındaki gece kulüplerinin kapısında çocuğumun babasını(Efe Önbilgin) türlü insanlarla izleyerek geçirdim. Bana nafaka veriyor diye benim sahibim değildir. Kendisi evlenmiş ve sakinleşmiş olması gereken dönemede bana üst üste davalar açtı. Ben de bu nedenle nafaka davası açmak durumunda kaldım ve hiç uzatmadan avukatıma 'kestir at ne veriyorsa' dedim. Kendisine açılmış ve halen devam eden 25 bin TL'lik nafaka davası vardır.
  "Efe'ninki Ali Kaptan sendromu"
  Şimdi bugün çıkan haberin devamında yazıldığı gibi kimse kimseye nafaka ödüyor diye hayatına karışma hakkı yoktur. Sanki bana karışmaya hakkı varmış ancak kendisi türlü tuhaf ilişkileri yaşamakta serbestmiş gibi bir durum çıkıyor ortaya. Bu tavırla sanki erkeklerin çocuk olduktan sonra o kadında sonsuza dek söz hakkı olması ülkemizde sıkça görülen Ali Kaptan sendromu kanımca. Evet benim bir kızım var bu kişiden ama o kişinin kadın-erkek ilişkisine dair nasıl bir hesap sorma hakkı kalmıştır ki bu sanki hakkıymış gibi gazetelere taşımakta. Sorarım size kızım 2 yaşıma gelmiş ama ben ilk defa YALNIZ başıma en sevdiğim şehirde seyahete gittim. Evet arkamdan restorantları aramakta ve tüm dostlarıma telefon açıp hakaret etmektedir.
  "Duygu ile evlenmeden 1 ay önce bana yüzük taktı"
  Londra'ya gittiğim gün bir gazetede Efe'nin evime taşındığam dair haberler çıkmıştır. Bu külliyen yalan. Bu kişi(Efe Önbilgin) bana yeterince korkunçtur ki kimsenin anlam veremediği evliliği(Efe Önbilgin'in Duygu Ekşi ile evliliği) öncesi tam 1 ay önce bana evlendiği otelde yüzük hediye etmişti. Evlenmesi sonrası pek tabi ki taşıdığı anıları nedeniyle kurtulmak istedim bu yüzükten. Yüzükten kurtulduğumu öğrendiği anda bana yeni bir haciz davası açtı.
  "Ayşe'nin dadısına 300 TL ödemedi, 1.5 milyon TL'ye araba aldı"
  Nafaka konusuna gelince, ben ve kızım onun verdiği nafaka ile yaşamıyoruz. Ve kendisinden devam eden nafaka davası gibi uçuk taleplerimiz de olmadı. Ama sadece kızımın dadısının 300 TL'Lik sigorta ücretini istedim, kabul dahi etmedi. Peki dedim, geçtim. 1.5 milyon TL'ye yanımda araba aldı, devam eden rekor tazminat davası nedeniyle arabayı başkasının üstüne bıraktı. Yine başkasının üstüne Tarabya'da 4 katlı bir ev tuttu. Benim bunlardan bir talebim yok, diğer devam eden davası gibi. Zaten olsaydı yanımda araba almazdı.
  "Ona karşı sevgim, aşkım bitti"
  Ama yaklaşım 3 yıldır evli olduğu kısacık sürede dahildir bana sürekli kızım Ayşe'yi bahane ederek duygusal şiddet uyguluyor kendisine hakkını mahkemede aramasını yüzlerce kez söyledim yine söylüyorum. Ama bu haberlerde yazıldığı gibi bana hesap soracak ne bir durum var, durum da olsa hakkı yoktur. Evet çocuğumun babasıdır ama Deniz olarak benim aşkım, sevgim bu 3 senede bana ve aileme yaşattıkları nedeniyle bitmiştir."

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı