« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Edu'nun yerine 4 aday

Sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalma ihtimalinin olması halinde Edu’nun bileti kesilecek. Sarı lacivertli yönetim ilk teklifi Lugano’ya yapacak. Anlaşma olmazsa rota Grygera’ya çevrilecek. Grygera'dan da olumsuz yanıt alınması halinde ise adı geçen isimler ise Independiente’den Rodriguez ve Schalke'den Bordon...

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE yönetimi bu akşam yapılacak yönetim kurulu toplantısında sakatlığı süren Brezilyalı savunma oyuncusu Edu Drecana’nın durumunu değerlendirecek. Sağlık Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Taşer’in isteği üzerine bir dizi sağlık kontrolünden geçen tecrübeli futbolcunun durumu bugün netlik kazanacak. Taşer’in vereceği rapor doğrultusunda, Teknik Direktör Christoph Daum’un da görüşüne başvurulacak.

Sakatlığının uzun sürecek olması Edu’nun gönderilmesine neden olacak. Bu durumda da yönetim öncelikle eski futbolcusu Diego Lugano ile anlaşmanın zeminini arayacak.

Alternatif Grygera

Uruguay’da bulunan Lugano’nun menajeri ile temasa geçilecek. Taraftarların da takımda kalmasını istediği tecrübeli savunmacı tekrar sarı lacivertli formayı giymek isterse, Lugano imza için İstanbul’un yolunu tutacak.

Lugano ile tekrar anlaşma sağlanamaması halinde Juventus’un Çek yıldızı Grygera gündeme gelecek. Grygera da olmazsa bu kez rota Schalke'nin tecrübeli oyuncusu Bordon veya Independiente’den Rodriguez'e dönecek. 


Bunları da Beğenebilirsiniz