« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Edu İstanbul'da, Luciano yolcu

Fenerbahçe'nin yeni transferlerinden Brezilyalı oyuncu Eduardo Luiz Abonizio de Souza, İstanbul'a geldi. Edu'nun transferiyle dolan yabancı kontenjanını boşaltmak için Luciano'nun sözleşmesinin feshedileceği öğrenildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Frankfurt üzerinden tarifeli bir uçakla İstanbul'a gelen Edu'yu, Atatürk Havalimanı'nda Fenerbahçe Kulübü Diş İlişkiler Koordinatörü Turgut Acar ile bir grup taraftar karşıladı.

Pasaport çıkışında Fenerbahçe Kulübü yetkilileri tarafından çiçek verilip forma giydirilen Edu, burada yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'deki Brezilyalı futbolcuları tanıdığını belirterek, "Alex ve Luciano'yu tanıyorum. Uyum sorunu yaşamayacağımı düşünüyorum. Burada başarılı olacağıma inanıyorum" diye konuştu.

Edu'nun, yarın sabah Özel Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçtikten sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki basın toplantısı odasında resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

LUCIANO'NUN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLİYOR

Edu'nun transferinden sonra yabancı oyuncu sayısı 7'ye çıkan Fenerbahçe'de, sakatlığı süren Brezilyalı futbolcu Luciano'nun sözleşmesinin karşılıklı feshedilerek, Edu için kontenjan boşaltılacağı öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler