« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Edu: İnanılmaz derecede üzgünüm

Fenerbahçe'nin Brezilyalı defans oyuncusu Edu Dracena, CSKA Moskova ile yaptıkları maçtaki hataları nedeniyle inanılmaz derecede üzgün olduğunu söyledi.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Brezilyalı defans oyunçusu Edu, kendisine ait www.edudracena.com.br sitesine CSKA maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Sitede "Fenerbahçe taraftarından büyük destek" başlığıyla verilen haberde, Edu'nun şanssız bir gece yaşadığı belirtilerek, "Her maçta defansta çok iyi iş çıkartan Edu'nun bu hataları yapacağını kimse tahmin bile edemezdi. Ama futbolda top her zaman yuvarlaktır. Sahada bu şansızlık yaşanırken ve Edu sahadan bin pişmanlıkla çıkarken onun üzüntüsü Fenerbahçe'nin duyarlı taraftarının gözünden kaçmadı. Türkiye'nin en büyük taraftarı, takımı için varlığını ortaya koyan futbolcusunu bağrına basmasını bildi ve çok kısa bir sürede sitemize gönderilen 300'den fazla mesaj ile Edu'ya destek çıktı" denildi.

Gelen mesajlar üzerine siteye bir açıklama yapan Edu ise, "İnanılmaz derecede üzgünüm. Ama bu vakitten sonra elimden bir şey gelmiyor. Ayrıca taraftarıma olan güvenim beni rahatlatıyor. Tabii ki şu anki durum her futbolcu için çok kötü bir andır. Ama ben kendimi toparlayacak ve bana gösterdikleri bu destekten dolayı taraftarımı mahcup etmeyeceğim" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler