BALIKESİR HABERLERİ

Edremit Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Oktay Yıldırım:

IHA
20.09.2015 - 15:03Son Güncelleme : 20.09.2015 - 15:04

AK Parti İlçe Başkanı Metin Örkçü ve yeönetim kurulu üyeleri, Başhekim Yıldırım'ı ziyaret ettiler.

IHA

Edremit Devlet Hastanesi Başhekimi Opt. Dr. Oktay Yıldırım, hastanenin Edremit, körfez bölgesi ilçelerinin yanı sıra Çanakkale’ye kadar sağlık hizmeti vermeye çalıştıklarını bildirdi.
AK Parti ilçe Başkanı Metin Örkçü ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde, hızlı, güvenilir, hasta ve çalışan odaklı güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak için yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Yıldırım, kapasitemizin yaklaşık 2-3 katı sağlık hizmeti vermeye çalıştıklarını yoğunluğun yaşandığı yerde sorunların olacağını ancak hastane memnuniyetinin üst sınırda olduğunu belirtti.
Hastanede daha iyi hizmet verilebilmesi için olan gayreti gördüklerini belirten Örkçü, “Daha da iyi olacak. Yeni hastane yapılması yanında, eksik kadro ve cihaz içinde yoğun bir şekilde gayret içindeyiz. AK Parti’nin sağlık alanında devrim yapmıştır. Bizden önce halkımız ikinci üçüncü sınıf vatandaş muamelesi görüyordu. Bizim iktidarımızla tek bir çatı altında sosyal güvenlik kurumu oluşturularak insanlarımızın sağlık hizmeti 0-18 yaş ücretsiz hale gelmiştir. Özel hastaneler kurularak ayrım yapılmadan bütün vatandaşlarımıza hak ettiği hizmet sunulmuştur. Eskiden bir gün vizite, bir gün ilaç alabilme devri kapanmış, pislik içinde verilen sağlık hizmeti, özelle yarışır hale gelmiştir”dedi.
Örkçü ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile tanışma ziyaretleri kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Balıkesir Büyükşehir Fen İşleri Körfez Şube Müdürü Süleyman Koşçu ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Baski Körfez Şube Müdürü Ahmet Herdan’ı makamlarında ziyaret ettiler. Samimi geçen görüşmelerde, ilçe başkanı Metin Örkçü ve yönetim kurulu üyeleri, bir yandan tanışarak çalışmaları ile ilgili görüş alışverişinde bulunma fırsatı buldular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Edremit Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Oktay Yıldırım: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 20 Eylül 2015 tarihinde saat 15 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edremit Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Oktay Yıldırım: haberi güncellenecektir.

  BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Eylül 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:10
  • Guneş
   06:49
  • Öğle
   13:12
  • İkindi
   16:37
  • Akşam
   19:13
  • Yatsı
   20:40
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı