« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Edremit Belediyespor yeni sezonu açıyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin yeni ekibi Edremit Belediyespor 2012-2013 sezonu için çalışmalarına 30 Temmuz Pazartesi günü başlayacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Haftasonuna kadar şehre gelmeye başlayan Türk sporcularla çalışmalara başlayacak Mavi Yeşillilerin, Belediye'ye ait olan ve takıma tahsis edilen Edremit Oteli'nde kampa girecekleri kaydedildi. Körfez ekibi 30 Temmuz Pazartesi günü saat 18.00'de Edremit Kapalı Spor Salonu'nda yapacağı tek antrenmanla hazırlıklarına başlayacak.

Edremit kulübünden yapılan açıklamada; “Edremit 1 Ağustos'tan itibaren kondisyon ve dayanıklılık antrenmanları için şehre gelecek PFA Performans Danışmanlık ekibi nezaretinde Edremit ekibi çim saha atletizm, halter ve salon kondisyon çalışmalarıyla sabah ve akşam günde çift antrenman yapacak. Antrenmanlara iç transferde anlaşılan Tülin Okumuş,Burcu Taşbaş ve Gamze Zeren ile bu sezon transfer edilen Melike Bakırcıoğlu,Pınar Turan,Pelin Gülbağ ve Devran Tanaçan katılırken, Ümit Milli takım kadrosunda yeralan Rana Derin'de bir süre sonra kadroya dahil olacak” ifadeleri kullanıldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler