VAN HABERLERİ

Edremit Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Görüşmelerine Başladı

IHA
07 Temmuz 2015 - 10:29Son Güncelleme : 07 Temmuz 2015 - 10:30

EDREMİT BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS GÖRÜŞMELERİNE BAŞLADI

IHA

Van merkez Edremit Belediye Meclisi temmuz ayı olağan meclis toplantısı görüşmelerine başladı.
Edremit Belediyesi Toplantı ve Konferans Salonu’nda düzenlenen meclis toplantısının ilk oturumuna Edremit Belediye Eşbaşkan Vekili Mehtap Dinçer başkanlık etti. Toplantıda meclis gündem maddeleri okundu. Temmuz ayı meclisinde Şengal Kampına 20.000,00TL yardım talebinin görüşülmesi başta olmak üzere, kadın-erkek eşitlik komisyon raporunun görüşülmesi, ekoloji ve sağlık komisyonunun ek süre talebinin görüşülmesi, Van Gölü ve çevresini koruma ve iyileştirme komisyon raporunun görüşülmesi, DAKA’ya sunulacak projeyle ilgili yetkilendirmenin görüşülmesi gibi önemli gündem maddeleriyle temmuz ayı meclis görüşmelerinin ilk oturumuna başlandı. Temmuz ayı içerisinde görüşülecek maddeler aşağıdaki şekliyle belirtildi.
Kadın-erkek eşitlik komisyon raporunun görüşülmesi. İmar komisyon raporunun görüşülmesi Van Gölü ve çevresini koruma ve iyileştirme komisyon raporunun görüşülmesi. Topluluklar ekonomisi komisyon raporunun görüşülmesi. Sosyal çalışmalar komisyon raporunun görüşülmesi. Komisyonlara üye seçimlerinin görüşülmesi. İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün teklifi (ipka, arsa satışı hk)’nin görüşülmesi. 2016 mali yılı bütçe ve planı’nın görüşülmesi. Kadın komisyonunun önergesinin görüşülmesi. DAKA’ya sunulacak projeyle ilgili yetkilendirmenin görüşülmesi. Hizmet alımı ile zabıta ve büro elamanı çalıştırılmasının görüşülmesi. Ekoloji ve sağlık komisyonunun ek süre talebinin görüşülmesi. Şengal kampına 20.000,00 TL yardım talebinin görüşülmesi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Edremit Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Görüşmelerine Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edremit Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Görüşmelerine Başladı haberi güncellenecektir.

  VAN NAMAZ VAKİTLERİ
  23 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   03:35
  • Guneş
   05:20
  • Öğle
   12:20
  • İkindi
   16:04
  • Akşam
   18:59
  • Yatsı
   20:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı