VAN HABERLERİ

Edremit Belediyesi Eylül Ayı Meclis Görüşmelerine Başlandı

IHA
08.09.2015 - 17:05Son Güncelleme : 08.09.2015 - 17:06

VAN EDREMİT BELEDİYESİ EYLÜL AYI MECLİS GÖRÜŞMELERİNE BAŞLANDI

IHA

Van merkez Edremit Belediye Meclisi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı görüşmelerine başladı.
Edremit Belediyesi Toplantı ve Konferans Salonu’nda düzenlenen meclis toplantısının ilk oturumuna Edremit Belediyesi Meclis Başkan Vekili Mehtap Dinçer başkanlık etti. Toplantıda meclis gündem maddeleri okundu. Eylül Ayı meclisinde; Ekoloji ve Sağlık Komisyon Raporunun görüşülmesi, Sosyal Çalışmalar Komisyon Raporunun görüşülmesi, Kadın Komisyon Raporunun görüşülmesi, Topluluklar Ekonomisi Komisyon Raporunun görüşülmesi gibi önemli gündem maddeleriyle Eylül Ayı meclis görüşmelerinin ilk oturumuna başlandı.
Temmuz ayı içerisinde görüşülecek maddeler aşağıdaki şekliyle belirtildi.
Sosyal Çalışmalar Komisyon Raporunun görüşülmesi. Kültür Çalışmaları Komisyon Raporunun görüşülmesi. Trafik Komisyon Raporunun görüşülmesi. Ekoloji ve Sağlık Komisyon Raporunun görüşülmesi. Topluluklar Ekonomisi Komisyon Raporunun görüşülmesi. Kadın Komisyon Raporunun görüşülmesi. Sosyal Çalışmalar Komisyon Raporunun görüşülmesi. Tarihi Kentler Birliğine bir asıl, bir de yedek üye seçiminin görüşülmesi. Belediyemiz tarafından Erenkent Mahallesinde yapılan parka isim verilmesinin görüşülmesi. Erdemkent Mahallesi İmar Planı Paftalarının Onaylanmasının görüşülmesi. Kültür Komisyonuna Üye seçiminin görüşülmesi. Trafik Komisyonu Önergesinin görüşülmesi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Edremit Belediyesi Eylül Ayı Meclis Görüşmelerine Başlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Eylül 2015 tarihinde saat 17 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edremit Belediyesi Eylül Ayı Meclis Görüşmelerine Başlandı haberi güncellenecektir.

  VAN NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Eylül 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:07
  • Guneş
   05:45
  • Öğle
   12:11
  • İkindi
   15:38
  • Akşam
   18:16
  • Yatsı
   19:41
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı