Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Edirnespor sezona Edremit'te hazırlanıyor

Antrenör Mert Köprücü ve yardımcı antrenör Ferhat Şahin nezaretinde günde çift antrenmanla Edremit Kampını sürdüren Edirnespor’da yoğun tempoya rağmen yüzler gülüyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Edirne temsilcisinin tecrübeli oyuncusu Ceylan Durgun kamp çalışmalarını değerlendirirken, temponun yüksek ve yorucu olmasından dolayı kimsenin şikayetçi olmadığını söyledi. Durgun,

“ Kamp çalışmaları yoğun ve yorucu geçiyor ancak kimse bundan şikayetçi değil. Oldukça güzel bir coğrafyada, gayet iyi koşullarda gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaların yaklaşan sezonda bizlere başarı olarak geri döneceğini umuyoruz. Gerçek bir takım olmanın ön şartı olan oyuncular arası uyum ve arkadaşlık takımımızda en üst düzeyde, bunun artarak devam edeceğini ve neticesinde başarılı sonuçlara imza atacağımıza tüm takım olarak inancımız tam. Bizlere bu güzel çalışma ortamını sağlayan değerli yönetim kurulu üyelerimize takım adına teşekkür etmek istiyorum. Bizi burada sadece tek bir şey üzüyor o da şu an bulunduğumuz bölge ve tüm ülke için akciğer vazifesi gören Kazdağları’nda çıkan orman yangınında yaklaşık 500 hektarlık bir alanın kül olması. Öğrendiğimize göre yangın kontrol atına alınmış ve soğutma çalışmaları başlamış, inşallah bu ve benzeri yangıların sonuncusu olur bu” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz