EDİRNE HABERLERİ

Edirne'de ihaleler

AA / Cihan Demirci
28.01.2015 - 11:10Son Güncelleme :

- Belediyeye personel hizmeti alımı ihalesi yapılacak

YEREL HABERLER EDİRNE

AA / Cihan Demirci

EDİRNE (AA) - Edirne Belediyesinde, personel hizmeti alımı ihalesi yapılacak.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, belediyenin kültür ve sosyal işler müdürlüğü proje destek biriminde bu yıl çalıştırılmak üzere 6 kişinin alınacağı belirtildi.

Hizmet alımının 4734 sayılı kamu ihale kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edileceği aktarılan açıklamada, başvuruda bulunacak kişilerin kriterleri sağlaması durumunda işe alınacağı kaydedildi.

Ayrıntılı bilgiye, Elektronik Kamu Alımları Platformu'nda (EKAP) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabileceği ve başvuruların kültür ve sosyal işler müdürlüğüne yapılması gerektiği ifade edilen açıklamada, ihalenin 3 Şubat saat 11.00'de yapılacağı aktarıldı.

- Alüminyum sülfat alım ihalesi

Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, alüminyum sülfat alımı ihalesi yapılacak.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, ihalenin 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edileceği belirtildi.

Ayrıntılı bilgiye EKAP'ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabileceği ve başvuruların su ve kanalizasyon müdürlüğüne yapılması gerektiği aktarılan açıklamada, ihalenin yarın saat 14.00'te yapılacağı kaydedildi.

- Belediye gazetesinin basım işi ihalesi

Edirne Belediyesinin çalışmalarını içeren gazetenin basım işinin ihale edileceği belirtildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, basın yayın ve halkla ilişkiler müdürlüğünce belediyenin yaptığı çalışmaları konu alan gazetenin on bir kez basım işi ihalesinin 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edileceği aktarıldı.

İhalenin, 3 Şubat saat 14.00'te yapılacağı kaydedildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne'de ihaleler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ocak 2015 tarihinde saat 11 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne'de ihaleler haberi güncellenecektir.

EDİRNE NAMAZ VAKİTLERİ

18 Şubat 2018, Pazar
 • İmsak
  06:33
 • Guneş
  07:59
 • Öğle
  13:34
 • İkindi
  16:27
 • Akşam
  18:57
 • Yatsı
  20:17
Sayfa Başı