Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Edirne'de çok zor 2 maç yapacağız"

Beko Basketbol Ligi Play-Off serisi ikinci maçında Olin Edirne'yi 77-59 yenerek seride durumu 1-1'e getiren Banvit'in Baş Antrenörü Orhun Ene, Edirne'de zor iki maç yapacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ene, yaptığı açıklamada, Play-Off'ta her iki takımın kapasitesinin birbirlerine yakın zor bir seride sonucun 1-1'e geldiğini belirtti.

Önceki maçta, 34 dakika belli bir mücadele ortaya koyduklarını ve son 6 dakikasında kötü oynadıklarını dile getiren Ene, şunları kaydetti:
“Dünkü maçımızda da son 6 dakikayı çok iyi oynadığımızı söyleyemeyeceğim ama orada da hata yapmadık, savunmayı bırakmadık. Bence iki maçtaki en önemli fark, maçın sonunda hücumda yoğunluğumuz oldu, etkiliydik. Savunmada da ilk maça nazaran daha iyi olduğumuzu düşünüyorum. Bugün aldığımız galibiyetin, ufak bir saha avantajını kaybetme dışında bence hiçbir önemi yok. Edirne'de çok zor iki maç oynayacağız. Rakibimiz kendi evinde organize olan bir takım ama biz de Türkiye Ligi'nde 10 deplasmanı kazanmış ve belli bir seviyenin üzerine çıkmış bir takımız. Kendi sahalarında iyi oynadığını biliyoruz ama biz de kazanmak için elimizden geleni yapacağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz