EDİRNE HABERLERİ

Edirne'de 48 saatlik su kesintisi ertelendi

DHA
26.04.2017 - 15:57Son Güncelleme :
Edirnede 48 saatlik su kesintisi ertelendi
DHA

 

EDİRNE,(DHA)- EDİRNE'de onarım ve boru değişimi nedeniyle 11 mahallede bugünden itibaren yapılacağı duyurulan 48 saatlik su kesintisi ertelendi.

Edirne Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Paşaçayırı İçme Suyu Terfi Merkezi ile Buçuktepe İçme Suyu Terfi Merkezi arasındaki içme suyu terfi hattındaki 400 mm çapındaki pik boruda yapılacak değişim ve onarım çalışmaları için sabah 07.00’de hattın suyu kesilmiş ve hattın içindeki suyun boşalması beklenirken saat 09.00’da belediyemize gelen ihbarda Süloğlu- Edirne İçme Suyu Ana İshale Hattı’nda arıza olduğu tarafımıza bildirilmiştir.  Bu sebeple Paşaçayırı Mevki’nde bugün yapılması planlanan değişim ve onarım çalışmaları ileri bir tarihe ertelenmiştir. Süloğlu- Edirne İçme Suyu Hattı’ndaki arıza giderme çalışmalarına ekiplerimiz hemen başlamış tahmini saat 18.00’de çalışmanın bitmesi beklenmekte ve saat 22.00’de de şehir merkezine su verilmesi öngörülmektedir" denildi.

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne'de 48 saatlik su kesintisi ertelendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 15 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne'de 48 saatlik su kesintisi ertelendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı