EDİRNE HABERLERİ

Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan ETSO’ya Ziyaret

IHA
27.02.2015 - 16:06Son Güncelleme :

EDİRNE VERGİ DAİRESİ BAŞKANI SELAHATTİN BAŞKAL VE BERABERİNDEKİ HEYET, VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ DOLAYISIYLA EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ.

IHA

Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal ve beraberindeki heyet, Vergi Haftası etkinlikleri dolayısıyla Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal, Gelir İdaresi Grup Müdürü Hasan Ahmet Erdal, Kırkpınar Vergi Dairesi Müdürü Behzat Er, Arda Vergi Dairesi Müdürü Süreyya Koçaslan, Vergi ve Anlaşmalar Uygulama Müdürü İlhan Işık, İdari ve Mali İşler Müdürü Halil Kılıçaslan, Hukuk Bürosu Şefi Burcu Matlı’dan oluşan heyet, Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, Meclis Başkan Yardımcıları Çetin Kürkçü, Cavit Duvan, Yönetim Kurulu Üyeleri Aydoğan Akıncı ve Emre Ray’ı ziyaret etti.
Edirne Vergi Dairesi Müdürü Selahattin Başkal, verginin, toplumun kalkınmasındaki ve ekonominin büyümesindeki rolünün toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının kamuoyuna kazandırılması amacıyla, bu yıl 26’ncısı gerçekleşen Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi. Başkal, "Her yıl kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla ilgili kurumlara yapmış olduğumuz ziyaretlere devam ediyoruz. Çalışmalarımızda mükelleflerin eğitilmesi, mükelleflerin sorumluluk ve hakları konusunda bilinçlendirilmesi konularına önem veriyoruz. Klasik yönetim anlayışının dışına çıkarak, ortaklarını dinleyerek, çözüm arayan bir kurum olduk" ifadelerini kullandı.
ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt da Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Vergi Dairesi Başkanı’nı Edirne’deki görev sürecinde yaptığı başarılı çalışmalarından ötürü kutladı. Verginin ekonominin büyümesi ve toplumun kalkınmasındaki rolünün önemli olduğuna değinen Zıpkınkurt, "Bu vesileyle tüm vergi daireleri çalışanlarının Vergi Haftasını kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan ETSO’ya Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 16 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı’ndan ETSO’ya Ziyaret haberi güncellenecektir.

EDİRNE NAMAZ VAKİTLERİ

26 Şubat 2018, Pazartesi
 • İmsak
  06:22
 • Guneş
  07:47
 • Öğle
  13:33
 • İkindi
  16:34
 • Akşam
  19:07
 • Yatsı
  20:27
Sayfa Başı