EDİRNE HABERLERİ

Edirne Vergi Dairesi Başkanı Başkal'dan EDESOB'a ziyaret

AA / Gökhan Zobar
24.02.2016 - 17:22Son Güncelleme :
AA / Gökhan Zobar

EDİRNE (AA) - Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odası (EDESOB) Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.

Başkal, ziyarette yaptığı açıklamada, elektronik tebligat uygulamasının 1 Nisan'da hayata geçeceğini söyledi.

Vergi Haftası kapsamında çeşitli ziyaretler yaptığını anlatan Başkal, "Bu hafta vesilesiyle çok değer verdiğimiz STK'ları ziyaret ederek hem toplumda vergi bilincinin gelişmesini hem de bu STK’ların vergi dairesiyle olan ilişkilerini geliştirmek istiyoruz. Bize yönelik bir takım görüş ve önerileri olan varsa onları dinleyip kendi arkadaşlarımızla bunları paylaşmak istiyoruz. Sadece vergi idaresinin bu konuda gayret göstermesi yetmiyor. Ekonomik örgütlerin, odaların yönetimlerinde bu konuda gayret göstermesi gerekiyor" diye konuştu.

EDESOB Başkanı Emin İnağ da ziyaretten memnuniyet duyduğunu kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne Vergi Dairesi Başkanı Başkal'dan EDESOB'a ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 17 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne Vergi Dairesi Başkanı Başkal'dan EDESOB'a ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı