EDİRNE HABERLERİ

Edirne Valiliği'nden, 'dolandırıcılık' uyarısı

DHA
31.03.2017 - 12:56Son Güncelleme :
Edirne Valiliğinden, dolandırıcılık uyarısı
DHA

 

EDİRNE,(DHA)- EDİRNE Valiliği, dolandırıcıların Olağanüstü Hal Bürosu'ndan aradıklarını söyleyerek, çeşitli taleplerde bulunulduğunun belirlendiğini belirterek, bu kişilere itibar edilmemesini istedi.

Edirne Valiliği'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Son günlerde ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve özel işletmelerini Edirne Valiliği Olağanüstü Hal bürosundan aradığını belirten şahıs veya şahısların verdikleri mail adresine tüm çalışanların kimlik ve iletişim bilgilerini göndermelerini istedikleri tespit edilmiştir. Edirne Valiliği Olağanüstü Hal Bürosu tarafından yürütülen işlemler resmi yazı ile yapılmakta olup telefon, mail ve başka bir yöntemle ulaşan şahıslara itibar edilmemesi gerekmektedir. Bu itibarla, dolandırıcılık olaylarına karşı Edirne Valiliği Olağanüstü Hal Bürosu'ndan aradığını söyleyen şahıs ve şahısların dikkate alınmaması ve ivedilikle 155 Polis İmdat ve 156 Jandarma İmdat telefonlarına ihbarda bulunulması önem arz etmektedir. Ayrıca İl Emniyet Müdürlüğümüzün şahısların tespiti için yürüttüğü çalışmalar devam etmektedir" denildi.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne Valiliği'nden, 'dolandırıcılık' uyarısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne Valiliği'nden, 'dolandırıcılık' uyarısı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı