EDİRNE HABERLERİ

Edirne Valiliği’nin Ortağı Olduğu ’Eco-oikos Sürdürülebilir Kalkınma’ Projesinin Eğitim Faaliyeti Tamamlandı

IHA
27.07.2015 - 17:20Son Güncelleme :

EDİRNE AB EŞGÜDÜM MERKEZİ ERASMUS+ PROGRAMI KAPSAMINDA İTALYA'DA TOPLANTIYA KATILDI.

IHA

Edirne Valiliği Avrupa Birliği Eşgüdüm Merkezi’nin, ERASMUS+ Programı çerçevesinde ortak olduğu ’Eco-Oikos-Sürdürülebilir Kalkınma’ isimli projenin eğitim faaliyetleri İtalya’da yapıldı.
Ülke ve kurum tanıtımlarının da yapıldığı faaliyetlere Edirne Valiliği Avrupa Birliği Eşgüdüm Merkezi adına iki temsilci katıldı. Avrupa Birliği tarafından fon desteği sağlanan projenin İtayla Bari Üniversitesi koordinatörlüğünde gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerine İspanya, Portekiz, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Makedonya ve Türkiye’den üçer temsilci yer aldı.
Hava ve su kirliliği, katı ve tehlikeli atık üretimi, toprak bozulması, ormansızlaşma, iklim değişikliği ve biyolojik çeşitlilik kaybı gibi çevre sorunlarından yola çıkılarak hazırlanan projenin faaliyetinde iyi uygulamalar ve deneyimlerin paylaşıldığı, sürdürülebilir işbirliği hususlarının görüşüldüğü belirtildi. Çevre dostu teknolojilerin geliştirilmesi ile enerji üretiminin sağlanması konusunun da ele alındığı toplantılarda ortak projeler üretilmesine karar verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne Valiliği’nin Ortağı Olduğu ’Eco-oikos Sürdürülebilir Kalkınma’ Projesinin Eğitim Faaliyeti Tamamlandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Temmuz 2015 tarihinde saat 17 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne Valiliği’nin Ortağı Olduğu ’Eco-oikos Sürdürülebilir Kalkınma’ Projesinin Eğitim Faaliyeti Tamamlandı haberi güncellenecektir.

EDİRNE NAMAZ VAKİTLERİ
20 Kasım 2017, Pazartesi
 • İmsak
  06:15
 • Guneş
  08:01
 • Öğle
  13:11
 • İkindi
  15:41
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:33
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı