EDİRNE HABERLERİ

Edirne TEMA Gönüllüleri, Bursa’da toplantıya katıldı

DHA
30.03.2016 - 10:23Son Güncelleme :

Edirne TEMA Gönüllüleri, Bursa’da toplantıya katıldı

DHA

EDİRNE,(DHA)-TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, katıldığı Bursa Bölgesel Gönüllü Toplantısı hakkında açıklamalarda bulundu.
TEMA Vakfı, bu yılki Bölgesel Gönüllü Toplantıları’nın ilkini geçen 26 Mart'da, Bursa’da düzenledi. Edirne’nin de aralarında bulunduğu Türkiye’nin 22 farklı ilinden gelen 400 TEMA gönüllüsü Bursa’daki Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde buluştu. Toplantıda, TEMA Vakfı’nın 2015’te 56 bini aşkın yeni gönüllüye ulaştığı ve çok yakında toplam gönüllü sayısının 600 bine ulaşacağı açıklandı. Bursa’daki Bölgesel Gönüllü Toplantısı’na Bursa il protokolü, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç, Yönetim Kurulu Üyesi Canan Barut, TEMA Vakfı Genel Müdürü Doç. Dr. Barış Karapınar, Bursa İl Temsilcisi Şaban Uyar, TEMA Vakfı yöneticileri, il temsilcileri ve gönüllüler katıldı. Açılış konuşmasını TEMA Vakfı Bursa İl Temsilcisi Şaban Uyar, Gönüllülük Bölüm Başkanı Başak Yalvaç Özçağdaş yaptı. TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ise TEMA Vakfı Örgütlenme Hedefleri ve Önceliklerini anlattı. TEMA Vakfı Genel Müdürü Doç. Dr. Barış Karapınar TEMA Vakfı 2015-2016 Faaliyetlerini açıkladı. Birleşmiş Milletler (BM) Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye İletişim Koordinatörü Dr. Faik Uyanık ve TEMA Vakfı Genel Müdürü Doç. Dr. Barış Karapınar’ın katıldığı 'BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve Gönüllülük' konulu bir panel gerçekleştirildi. Panel katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne TEMA Gönüllüleri, Bursa’da toplantıya katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne TEMA Gönüllüleri, Bursa’da toplantıya katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı