EDİRNE HABERLERİ

Edirne Kadın Ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları TOBB Müşterek Toplantısına Katıldı

IHA
25.02.2015 - 18:11Son Güncelleme :

EDİRNE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN KOORDİNATÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTTÜĞÜ TOBB EDİRNE KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU BAŞKANI ELMAS ASLAN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU BAŞKANI SERKAN ÜNER, 81 İLİN KATILDIĞI TOBB KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU VE TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER MÜŞTEREK TOPLANTISINA KATILDI.

IHA

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın koordinatörlüğünü yürüttüğü TOBB Edirne Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Elmas Aslan ve Genç Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Serkan Üner, 81 ilin katıldığı TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Genç Girişimciler müşterek toplantısına katıldı.
Müşterek toplantılardan sonra İcra Kurulu Başkanlarının katılımı ile TOBB İcra Kurulu’nun da yer alacak 7 Bölge temsilcileri seçimleri yapıldı. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Başkanı yeniden Hatice Güner Kal olurken, İbrahim Kürşat Tuna TOBB Genç Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Başkanlığı görevine seçildi. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Evrim Aras, Kadın Girişimciler Kurulu’nun yeni başkanı oldu, Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı Genç Girişimciler Kurulu Başkanlığına yeniden seçildi.
Elmas Aslan konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Geçtiğimiz günlerde İl Kadın ve Genç Girişimciler İcra Kurulu Üyeleri ile ortaklaşa yaptığımız tanışma toplantımızda ilimizdeki tüm kadın ve genç İcra Kurulu üyelerimiz ile birlikte bölgesel kalkınmanın hedeflendiği ve girişimciliğin il, bölge ve ülke ekonomisi için gelecekte ne kadar önemli olduğu konusunda farkındalık oluşturmak üzere ortak bölge projeler gerçekleştirmek üzere kararlar almıştık. TOBB bünyesinde yaptığımız bu toplantılarda, TOBB Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun da her zaman söylediği gibi, TOBB Genç ve Kadın Girişimciler Kurullarının ne kadar önemli ve girişimcilik konusunda ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu bir kez daha görmüş olduk ve çok heyecanlandık. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sayın Evrim Aras ve Kadın Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Sayın Başkanı Hatice Kal ve Bölge kurul üyelerinin de desteği ile bölgemiz adına yürüteceğimiz projeleri en kısa sürede hayata geçireceğimize inanıyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne Kadın Ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları TOBB Müşterek Toplantısına Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 18 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne Kadın Ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanları TOBB Müşterek Toplantısına Katıldı haberi güncellenecektir.

  EDİRNE NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   06:14
  • Guneş
   08:00
  • Öğle
   13:11
  • İkindi
   15:41
  • Akşam
   17:59
  • Yatsı
   19:33
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı