EDİRNE HABERLERİ

Edirne’de Cumhuriyet Resepsiyonu Düzenlendi

IHA
29.10.2015 - 23:26Son Güncelleme :
IHA

Türkiye Cumhuriyeti’nin 92. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve eşi Melahat Şahin, ‘Cumhuriyet Resepsiyonu’ düzenledi.
Edirne Ekmekçizade Ahmetpaşa Kervansarayı’nda Vali Dursun Ali Şahin ve eşi Melahat Şahin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen resepsiyona Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hidayet Arı, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Kamuran Ersan, İl Emniyet Başmüdürü Armağan Adnan Erdoğan, şehit aileleri, gazi ve aileleri, kamu kurum il müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütleri temsilcileri, basın kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, gecede yaptığı konuşmada, kentte düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinin coşkuyla kutlandığını belirterek, resepsiyona katılan tüm davetlilere teşekkür etti. Görev süresince son kez vali olarak resepsiyon düzenlediğini dile getiren Vali Dursun Ali Şahin, “Son resepsiyonum olmasına rağmen en coşkulu ve en görkemli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Edirne’de yaşadım. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne’de Cumhuriyet Resepsiyonu Düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 23 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne’de Cumhuriyet Resepsiyonu Düzenlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı