EDİRNE HABERLERİ

Edirne Belediyesi sokak banklarını yeniledi

DHA
31.03.2016 - 16:16Son Güncelleme :
DHA

EDİRNE,(DHA)- EDİRNE Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan yeni banklar, Saraçlar Caddesi’ne yerleştirildi.

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte Edirne’yi görsel anlamda yaza hazırlayan Edirne Belediyesi, kentin en hareketli caddesi olan Saraçlar Caddesi’ne yeni banklar yerleştirdi. Trafiğe kapalı olan Saraçlar Caddesi’nde havaların ısınması ile birlikte hareketliliğin arttığını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Edirnemizin en hareketli caddelerinden olan Saraçlar Caddesi konumu sebebiyle vatandaşlarımızın gün içerisinde en uğrak mekânlarından biri. Özellikle bahar ve yaz aylarında kültür ve sanat etkinliklerinin merkezi konumunda olan Saraçlar Caddesi’nde vatandaşlarımızın rahat edebilmesi için çift taraflı yeni banklar yaptık. Park Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından yapımı gerçekleştiren banklarımızı caddemizin uygun alanlarına konumlandırdık. Daha ilk günden vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler aldık.” dedi.

Saraçlar Caddesi’ndeki esnaf ile vatandaşlar yeni banklardan memnun kaldıklarını ifade ederek, “Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın Saraçlar Caddesi’ndeki gerçekleştirdiği düzenlemelerden memnunuz. Başkanımız Saraçlar Caddesi’ni tam bir kültür sanat merkezi haline getirdi. Özellikle geçen yaz aylarında yaptığı serinletme fıskiyeleri çok güzel bir uygulama idi. Şimdi yeni koydurduğu çift taraflı banklarla birlikte caddede daha çok oturup dinlenmeye yer sağlandı. Kendisine ve personeline teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne Belediyesi sokak banklarını yeniledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 16 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne Belediyesi sokak banklarını yeniledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı