EDİRNE HABERLERİ

Edirne Belediyesi iş sağlığı ve güvenliği kurulu toplantısı yapıldı

DHA
08.04.2016 - 14:57Son Güncelleme :
DHA

EDİRNE,(DHA)- EDİRNE Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın talimatıyla belediye bünyesinde kurulan İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu gerçekleştirdiği toplantıyla belediye çalışanlarının güvenliğini nedeniyle bir takım tedbirler getirdi.
Edirne Belediyesi Başkan Yardımcısı İşveren Vekili Çiğdem Gegeoğlu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Başkan Yardımcısı İşyeri Hekimi Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İlknur Aktaş, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Makine Mühendisi Ünal Kant, C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Endüstri Mühendisi Özgür Cengiz, Sivil Savunma Uzmanı Selim Bilginkaya, Tüm Yerel-Sen Çalışan Temsilcisi Bülent Uluca, Disk Genel-İş Temsilcisi Özcan Aydın katıldı.
Edirne Belediyesi tarafından gerçekleştirilen faaliyetlerin gözden geçirildiği toplantıda ayrıca kurul üyelerine İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı ile ilgili eğitim de verildi. Kurul ayrıca Edirne Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği’nin; İş Güvenliği kuralları ile ilgili kısımlarının kitapçık olarak basılarak imza karşılığı alt işveren çalışanlarına, işçi, memur ve sözleşmeli çalışanlara dağıtılmasına; risk değerlendirme çalışması yapılmasına; Belediye çalışanlarına; trafikte ve çalışma esnasında fark edilebilmeleri için fosforlu/reflektörlü belediye logolu, çalıştığı müdürlüğün adının yazıldığı yelek verilmesine; güvenlik görevlilerine yangın eğitimi verilmesi kararı aldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Edirne haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Edirne ilinden Edirne Belediyesi iş sağlığı ve güvenliği kurulu toplantısı yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Nisan 2016 tarihinde saat 14 57’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Edirne Belediyesi iş sağlığı ve güvenliği kurulu toplantısı yapıldı haberi güncellenecektir.

EDİRNE NAMAZ VAKİTLERİ
25 Kasım 2017, Cumartesi
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:12
 • İkindi
  15:39
 • Akşam
  17:55
 • Yatsı
  19:31
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı