« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eczacıbaşı Süper Kupa'yı istiyor

Voleybol Kadınlar Süper Kupa'da yarın Fenerbahçe Universal ile karşılaşacak olan Eczacıbaşı VitrA, sezona kupa kazanarak başlamak istiyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı Teknik Direktörü Lorenzo Micelli, geçen sezon gibi bu sezon da liglerin çok çekişmeli maçlara sahne olacağını düşündüğünü belirterek, “Çok iyi oyunculara sahip Fenerbahçe Universal ile Süper Kupa için mücadele edeceğiz. Kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, oyuncularıma güveniyorum. Sezonun ilk hedefi Süper Kupa'yı kazanmayı takım olarak çok istiyoruz” diye konuştu.

Takım menajeri Nalan Ural ise hazırlık yapamadan Süper Kupa maçına çıkacaklarını ifade ederek, “Buna karşın özellikle Avrupa üçüncüsü olan milli takımdan dönen 5 sporcumuz, yorgun olmalarına karşın çok moralli geldiler. Süper Kupa'yı kazanmak istiyoruz. Bu istek ve hırsla sahada mücadele edeceğiz. Sezona kupa ile başlamak motivasyon açısından da çok iyi olacak” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz sezonun Teledünya Türkiye Kupası şampiyonu Eczacıbaşı VitrA ile Aroma 1. Lig şampiyonu Fenerbahçe Universal, yarın Ankara Başkent Voleybol Salonu'nda saat 18.30'da karşı karşıya gelecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz