« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eczacıbaşı çöktü: 1-3

Filedeki temsilcimiz, Bayanlar Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk sınavında grubunun favorisi Cannes’a 82 dakikada teslim oldu. Eczacıbaşı, Bayanlar Voleybol Şampiyonlar Ligi’ndeki ilk sınavında grubunun favorilerinden Cannes karşısında tutunamadı. Temsilcimiz, kendi salonundaki maçta, güçlü rakibine 3-1 yenilmekten kurtulamadı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sezonun yeni başlamış olması, lacivert beyazlıların henüz tam olarak hazır olmadığının bir göstergesiydi. Gerçi Cannes takımı, üst üste şampiyon olduğu zamanki takım oyunundan uzak bir görüntü çizdi. Fransız temsilcisi, buna karşın bireysel yetenekleri ile sonuca gitti.

Eczacıbaşı’nda Kanadalı smaçör Stacey dışında göze batan oyuncu yoktu. Bu tip maçların ancak bütün oyuncuların iyi oynamasıyla kazanılacağı bir gerçek. Eczacı’da ABD’li Katherine doğru bir transfer değil. Evet, bu grup zorlu. Ancak, Eczacıbaşı geleneği bu tip zorlukları aşmaya alışık.

ECZACIBAŞI-CANNES

l SALON: Eczacıbaşı

HAKEMLER: Tchavdar Penkov (Bulgaristan) (***), Frank Lauthaber (Almanya) (***)

ECZACIBAŞI: Mlada (**), Bahar (**), Stacey (****), Nilay (**), Katherine (**), Esra (**) (Gülden-L **, Merve **, Naz ***, Neriman **)

RC CANNES: Florentino (****), Glinka (**), Lozanciç (***), Yaneva (***), Ravva (****), Tocko (***) (Sano-L ****, Karine *, Lunquist ***, Salinas *, Querard **, Fomina ***)

l
SETLER: 19-25, 25-23, 15-25, 16-25

l SÜRE: 82 Dakika (21, 23, 20, 18)

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz