« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eczacı galibiyete odaklandı

Eczacıbaşı VitrA Bayan Voleybol Takımı Menajeri Nalan Ural, Fenerbahçe Acıbadem ile yarın yapacakları lig maçını kazanmak istediklerini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Nalan Ural, yaptığı açıklamada, Eczacıbaşı VitrA ile Fenerbahçe Acıbadem'in, Türkiye Ligi'nin en güçlü ekipleri olduğunu, aynı zamanda Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde de birbirlerine rakip olabileceklerini belirtti.

Ural, şunları kaydetti:
“Yarın ligin güçlü takımlarından Fenerbahçe Acıbadem ile karşılaşacağız. Biz çok iyi oyunculardan kurulu, iyi bir takımız ama rakibimiz de çok iyi bir takım. Şimdiye kadar hem Avrupa, hem Türkiye'de yaptığımız toplam 15 maçın içinde en zorlu ve en çekişmeli geçeceğine inandığımız maç bu maç olacak. Kazanmak istiyoruz ve bizi desteklemeye tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.”

Türkiye Ligi, Avrupa Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası olmak üzere üç ayrı kulvarda mücadele ettiklerini, yoğun bir tempoda üst üste yaptıkları maçlardan ve yolculuklardan fırsat buldukça antrenman yapabildiklerini belirten Eczacıbaşı VitrA Teknik Direktörü Lorenzo Micelli ise “Ama her üç kulvarda da başarıyla yolumuza devam etmek istediğimizden çok da şikayetçi değiliz. Bu etaplarda sonuna kadar başarıyla ilerlemek istiyoruz. Önümüzde çok önemli bir maç var. Ligin en iyi takımlarından biri olan Fenerbahçe Acıbadem'le, derbi maça çıkacağız. Kazanmayı çok istiyoruz ve sahada da bunun için her şeyi yapacağız. Ama aynı zamanda bu maç, takımımızla ilgili bize çok şey öğretecek. Taraftarlarımızı, salonda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler