« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Eczacı’dan sezona merhaba

Geçen yıl 27. şampiyonluk kupasını kazanan turuncu beyazlılar bu sefer 3 kupaya göz dikti. Yönetim kurulu başkanı Faruk Eczacıbaşı, 3 kupayı almak istediklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GEÇTİĞİMİZ sezon 27’nci şampiyonluğunu kazanan Eczacıbaşı-Zentiva 2008-2009 sezonunu bir basın toplantısı ile açtı. Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Eczacıbaşı-Zentiva Sağlık Ürünleri San. Ve Tic AŞ Genel Müdürü Elif Çelik, A Takım oyuncuları ve teknik kadronun katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısında yeni oyuncular ve sezon hedefleriyle ilgili bilgi verildi. Başkan Faruk Eczacıbaşı, son üç yılda Türkiye liglerindeki 12 kupanın 10’unu kazandıklarını belirterek, "Yeni sezonda da hedefimiz hem üç kupayı almak, hem de Avrupa’da başarı çıtamızı yükseltmek. Ancak rakiplerimiz ne kadar güçlü olursa olsun, hedeflerimiz asla değişmeyecek" dedi.

Eczacıbaşı-Zentiva Sağlık Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Elif Çelik, takımlarının 28’inci kupayı da alacağından emin olduklarını belirtti, oyunculara uğur getirmesi için dört yapraklı yoncalı bileklik hediye etti.

Bunları da Beğenebilirsiniz