Gündem Haberleri

  Ecel koşuda yakaladı

  Hürriyet Haber
  29.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sabah sporuna çıkan emekli Fevzi dedenin kalbi dayanamadı.

  Yere yığılıp kalan emekli hastaneye yetiştirilemeden yolda öldü

  ANTALYA'nın Hasan Subaşı Kültür Parkı'nda arkadaşlarıyla birlikte sabah koşusu yapan 65 yaşındaki Fevzi Altınay, saat 06.00 sıralarında dinlenmek için oturduğu falezlerin önündeki bankta kalp kirizi geçirerek yaşamını yitirdi.

  ANİDEN FENALAŞTI

  TEDAŞ'dan emekli Altınay, sabah saatlerinde Güvenlik Mahallesi'ndeki evinden çıkarak yürümeye başladı. Arkadaşlarıyla birlikte Hasan Subaşı Kültür Parkı'na doğru yürüyen Fevzi Altınay, Antalya Devlet Hastanesi yakınlarında fenalaştı.

  TANSİYONU YÜKSELDİ

  Bir süre sonra parka gelen Fevzi Dede, kısa bir koşudan sonra yoruldu ve falezlerin kıyısındaki banka oturdu. Bankta tansiyonu yükselen Altınay, kalp krizi geçirerek olduğu yere yığıldı. Arkadaşları koşu dönüşünde Fevzi Dede'nin yerde yatar bulunca hastaneye kaldırmak istedi. Ancak Fevzi dede hastaneye yetiştirilemeden yolda öldü.

  YAKINLARI PERİŞAN

  Altınay'ın cenazesi SSK Bölge Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. Kötü haberi alan Fevzi Dede'nin kızı Ayfer ve akrabaları adeta yıkıldı. Emekli Altınay'ın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Burdur'un Bucak İlçesi'ne gönderildi. Şükrü AĞIRMAN

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı