Ece ve Efe'nin coşkusu havalimanına taştı!

Hürriyet Haber
16 Ekim 2015 - 16:57Son Güncelleme : 16 Ekim 2015 - 17:01

EXPO 2016 Antalya’nın sevimli maskotları görenleri kendine hayran bırakıyor. Enerjileri ve sıcakkanlı tavırlarıyla yerli yabancı herkesin sevgilisi olan Ece ve Efe bu kez de Türkiye’de hava trafiğinin en yoğun olduğu Atatürk Havalimanı ve Antalya Havalimanı’nda coşkulu kalabalıkla buluştu.

Türkiye’nin iki dev havalimanı renkli görüntülere sahne oldu. Türkiye’de ilk kez Antalya’nın ev sahipliğinde, “Çiçek ve Çocuk” temasıyla 23 Nisan 2016’da kapılarını ziyaretçilere açacak olan botanik sergisi EXPO 2016 Antalya’nın maskotları EXPO coşkusunu her yere taşıyor. Çeşitli etkinliklerle halkla buluşan sevimli maskotlar herkesi kendine hayran bırakıyor.

Ece ve Efe’nin hayran kitlesi oluştu
Havalimanlarında düzenlenen etkinliklerle yerli-yabancı misafirlerin ilgi odağı olan Ece ve Efe adeta kendine hayran kitlesi yarattı. Havaalanındaki turistlerin maskotlarla selfie çektirme yarışı da renkli görüntülere sahne oldu.
Ece ve Efenin coşkusu havalimanına taştıMinik çocuklar maskotları büyük bir hayranlıkla izleyerek fotoğraf çektirdi. İç ve dış hatlar terminalinde turistleri broşürleriyle EXPO 2016 Antalya hakkında bilgilendiren Ece ve Efe çocukların adeta gözdesi oldu. Sevimli maskotlar, herkesi gelecek yıl kapılarını 23 Nisan tarihinde açacak olan Türkiye’nin ilk EXPO’su EXPO 2016 Antalya’ya davet etti.

 

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı