"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Ece Şirin Harrods’ta

Tasarımlarını Rihanna, Kylie Minogue, Kevin Costner, Jennifer Lopez gibi dünyaca ünlü yıldızların tercih ettiği Ece Şirin’in ‘Bee Goddess’ markası, Londra’nın en ünlü mağazalarından Harrods’a girdi.

Ece Şirin, yedi yıl önce yarattığı mücevher markası Bee Goddess ile dünyaya açılmış ve tasarımları Akmerkez’deki mağazasından sonra ocak 2013’te Londra’daki Harvey Nichols ve Joseph’de satılmaya başlamıştı.
Londra’da kısa zamanda büyük başarı elde eden Bee Goddess, şimdi de dünyaca ünlü markaların satıldığı Harrods mağazasına girdi.
Harrods’taki satış noktasının açılışına kendisi gibi tasarımcı olan nişanlısı Cemil Dinçmen’le ev sahipliği yapan Şirin, “Londra’da daha huzurlu ve kendimle baş başa olduğum için burada kendimi çok daha üretken hissediyorum” dedi.

Sade vatandaş Özal

Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın büyük oğlu Ahmet Özal, 90’lı yıllarda iş hayatında fırtına gibi esiyordu. Kanal 6 ve İnter Star ile medya sektörüne adım atan Özal, daha sonra bağımsız milletvekili olarak TBMM’ye girmişti. Muhabir arkadaşım Cenker Tezel, Özal’ı önceki gün omzunda laptop çantasıyla Etiler’de tek başına yürürken görüntülemiş. Bir zamanlar makam arabaları ve korumalarla gezen Ahmet Özal, görünen o ki sade vatandaş olarak mütevazı bir hayat sürmeye başlamış...

Kural tanımayanlar

Ünlü teknik direktör Mustafa Denizli’nin kızı Selin Denizli, üç yıl önce mimar Abdullah Burnaz’la Roma’da evlenerek bekarlığa veda etmişti. Geçtiğimiz yıl Mustafa Cem adını verdikleri oğullarını kucaklarına alan çift, önceki gün Bebek’te üç tekerli motosikletleriyle dolaşırken görüntülendi. Kasklarını takmayan çift, neredeyse bütün trafik kurallarını altüst etti. Selin Denizli cep telefonuyla konuşurken, Abdullah Burnaz’ın motoru tek elle kullanması görenleri şaşırttı.

AJANDA

Bu akşam sahnede

Karanlık aşk hikâyelerinin kadını Lana Del Rey, Unilife ve Uru Group’un organizasyonuyla Türkiye’deki hayranlarıyla buluşuyor. “Born to Die” ile 2012’nin en çok satan albümlerinden birine imza atan dünyaca ünlü şarkıcı, bu akşam KüçükÇiftlik Park’ta sahneye çıkacak.

GECE KUŞU

Aras’la dans

Özgür Aras, eelence ve Ablam adlı gece kulüplerinin işletmesini alarak eğlence hayatına girmiş ve geçtiğimiz yaz Sortie’nin işletmeciliğini yapmıştı. Ünlü iletişimci, kış sezonunda da Mehmet Ali Erbil ve Stelyo Pipis’in Beyoğlu’ndaki mekânı Chanta’nın hem marka yüzü hem de işletmecisi oldu. Özgür Aras’lı Chanta, önceki gün sanat dünyasından ünlü islerin de katıldığı “Benimle Dans Eder misin?” sloganlı partiyle sezonu açtı.

KISA KISA

“An”ları resmetti

Sevgi Çağal, 27’nci kişisel resim sergisini Ramada İstanbul Asia Hotel’de açtı. “Ben hem resim hem de heykellerimde sevgi ve doğayı işlerim. Sanatımla ifade etmeye çalıştığım ve kurduğum dünya budur” diyen sanatçının “An” temalı yeni eserleri, 23 Eylül akşamına kadar görülebilir. Sergide Çağal’ın yağlı boya ve karışık teknikle yaptığı 20 eser yer alıyor.

X