Gündem Haberleri

  Ebru, Madonna gibi

  Hürriyet Haber
  16.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ebru Gündeş, Serdar Ortaç'ın ‘‘Mutsuzsun’’ adlı yeni klibinde, Madonna'nın ‘‘Frozen’’ şarkısının klibinde giydiği siyah kıyafetin tıpatıp benzeriyle kamera karşısına geçti. Bir süre önce Serdar Ortaç'ın ‘‘Erkekler’’ adlı şarkısının klibinde oynamasına karşılık olarak genç popçunun klibinde rol alan Gündeş, bu klipte Madonna gibi kumsalda dans etti.

  Önceki gün Riva sahilinde çekilen klipte, Gündeş'in yanı sıra Çinli manken Yapin de rol aldı. ‘‘Hemşerim’’ diye hitap ettiği Yapin'e klip boyunca büyük ilgi gösteren Ortaç, Çinli mankeni çok hoş bulduğunu söyledi. Serdar Ortaç'la samimiyeti gözden kaçmayan Ebru Gündeş ise, sevgilisi Ömer Durak'ın bu tür davranışlardan rahatsızlık duymadığını belirtti. Gündeş, ‘‘Ömer kıskanç biri değil. Üstelik Serdar'la ikisi çok iyi arkadaş’’ dedi.

  Serdar Ortaç da Ömer Durak'ın kendisine ‘‘Ben Osmanlı erkeği sayılmam. Ama insanlar yanlış anlayabilir. O yüzden Ebru'nun yüzüne çok fazla dokunmazsan sevinirim’’ dediğini belirtti. Bu yaşta, Ebru kadar güzel ve yetenekli bir başka kadın sanatçının daha olmadığını söyleyen Ortaç, ‘‘Ebru, aşık olunmayacak bir kadın değil, ama ben davranışlarıma dikkat etmeliyim’’ yorumunu yaptı. Klibin yönetmenliğini Mustafa Mayadağ üstlendi.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı