EBRU İLE YATAK POZU

EBRU İLE YATAK POZU

Ebru Polat ile Mesut Özil’in aşkı, Almanya’da bir otel odasında çekilen bu fotoğrafla belgelendi.

EBRU POLAT FOTOĞRAFLARI 

FUTBOLCULAR ÜNLÜ SEVER- Foto-galeri     

Görüntü otel odasından         

Dört yıl önce müzik dünyasına adım atan Ebru Polat ile dünyanın en pahalı futbolcusu unvanını taşıyan Mesut Özil’in aşkı, sonunda belgelendi. Çoğu kişinin ihtimal vermediği bu ilişki, Özil’in ağabeyinin düğününden hemen sonra Almanya’daki bir otel odasında çektirdikleri fotoğrafla deşifre oldu..

Ailesiyle tanıştırdı   

Real Madrid’in bonservis bedelini 250 milyon euro olarak açıkladığı Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, ağabeyi Mutlu Özil’in Almanya’daki düğününe Ebru Polat ile katılarak onu ailesiyle tanıştırdı. Düğün sonrası kaldıkları otele giden çiftin yatakta çektirdikleri fotoğraf, bu sürpriz aşka ihtimal vermeyenleri şaşırttı.

Ibiza’ya gidecekler   

Ebru Polat ile Mesut Özil’in, Polat’ın doğum gününü birlikte kutlamak için önümüzdeki günlerde Ibiza’ya gitmeyi planladıkları öğrenildi. ..             

 

 

 

                                        

Etiketler:
Okuyucu Yorumları { Toplam 28 Yorum }
 • ibraim yilmaz 19.6.2011 15:01:31
  Bize sadece bu iki başarılı TÜRK gencine mutluluklar dilemek düşer.
 • ibraim yilmaz 19.6.2011 15:01:31
  Bize sadece bu iki başarılı TÜRK gencine mutluluklar dilemek düşer.
 • Taner Kazancı 19.6.2011 02:03:26
  Allah aşkına nasıl yatak pozu ya??? Ebru Polat, Mesut'un kaldığı otele girip zorla fotoğraf çektirmiş, sonra da birlikteyiz diye tweetlemiştir, siz de keklenmişsiniz. Mesut gömlek kravat tam takım yahu, nasıl yatak pozu bu ???
 • Can61 Köln 19.6.2011 01:28:35
  Almanlasmis nede olsa alman pasaportu var...
 • fatih kaya 19.6.2011 00:33:59
  ee kadın işte istedikden sonra yapamayacagı birsey yok
 • Fatih Sultan 18.6.2011 23:58:08
  Bizim milletin agzi torba gibi, Mesut Özilin kiz arkadasi, kiz arkadasinin güzelligi, türk veya alman olmasinin tasasi bazi yorumculara kaldi..<br>Ya birakin, delikanli adam, istedigiyle cikar, istedigini kiz arkadasi secer, size ne...
 
HaberlerRusyaTürkiyeSuriyeCan dündarerdem gülGalatasarayFenerbahçemit tırlarıTEOGkösem sultanBursasporistanbulBeşiktaşışidMEBuçakRus uçağıKayserisporSpor Toto Süper LigMolde